Інструкція по застосування Антарейта

Часті порушення режиму харчування, гостра, груба, занадто гаряча їжа або погано пережована їжа всухом'ятку, вживання спиртного і ліків, що дратують слизову шлунка, шкідливе виробництво, ендогенні отруєння при патологіях нирок, генетичні чинники - причин появи болів у шлунку багато, результат один: підвищена енная кислотність, диспепсичні розлади, важкість у животі, печія. Поки симптоми шлункового дискомфорту не стали провісниками гастриту або виразки шлунково-кишкового тракту, крім дієти варто підібрати з доктором препарати, які нормалізують кислотність шлунка і відновлюють його слизову.

Жевательные таблетки Антарейт

Состав и описание медикамента

у таблеток Антарейт в складі два базових інгредієнта: магалдрата і симетикон. Залежно від дозування, в одній таблетці міститься 440 або 800 мг магалдрата і 20 або 40 мг симетикону. Доповнюють формулу допоміжними компонентами: етилцелюлозою, макрогол - 4000, сорбітолом, сукралоза, аспартамом, ароматизатором зі смаком карамелі, кремнію діоксидом, гліцеріла дібегенат.

Медикамент хранится до 3 лет в недоступном для детей месте Білі (можливі незначні вкраплення) таблетки двоопуклої форми у вигляді правильного восьмикутника мають скошений край і тиснення у вигляді букви Г і яблука на лицьовій стороні. Розфасований медикамент в блістери з фольги. У кожній пластині - по 6 штук, в коробці - 2 або 4 таких пластин. Придбати таблетки можна без рецепта. На Антарейт ціна залежить від дозування (160-260 руб.), Але запасатися ліками про запас не варто: зі збільшенням курсу лікування і доз препарату ризик розвитку побічних наслідків зростає.

У затемненому місці при кімнатній температурі, далеко від дитячого уваги можна зберігати таблетки до 3 років.

Після закінчення терміну придатності для Антарейта, зазначеного на упаковці індійським виробником Сиквел Фармасьютікалс, ліки підлягає утилізації

Фармакологія

Фармакодинаміка

Можливості комбінованого медикаменту визначають базові речовини його формули з антацидними, вітрогінними, обволікаючими , абсорбуючі властивості:

 1. магалдрата - нормалізує кислотно-лужний баланс шлункового соку, не провокуючи його вторинну гиперпродукцию. Підвищення рН після його вживання знижує пептичну агресію шлункової рідини. Абсорбуючи жовчні кислоти, з'єднання захищає оболонку від руйнування.
 2. Симетикон - регулює поверхневий натяг газових бульбашок, що накопичуються в шлунково-кишковому тракті. Вивільняється газ абсорбує кишечник або елімінується завдяки його перистальтики. Видалення піни відбувається за допомогою фізичних механізмів, фармакологічно інертний медикамент в хімічні реакції не вступає.
Инструкция по применению Антарейта
При тривалому прийомі препарату слід забезпечити достатнє надходження фосфору з їжею

Фармакокінетика

 1. магалдрата. Солі магнію і алюмінію в кровотоці майже не всмоктуються. Якщо нирки функціонують нормально, рівень цих сполук в крові стабільний. При хронічних патологіях нирок концентрація таких речовин може підвищуватися до критичної позначки через погіршення їх виведення.
 2. Симетикон. Фармакологічна та хімічна інертність компонента пояснює його низьку всмоктуваність. Елімінується симетикон з каловими масами, метаболітів в організмі не виявлено.

Показання медикамент

Показаннями для призначення Антарейта можуть бути симптоми, спровоковані високою кислотністю в шлунку і рефлюкс-езофагітом у вигляді відрижки, печії з кислуватим присмаком, періодичні больові відчуття в епігастрії, тяжкість і распирающий дискомфорт в животі, метеоризм, диспепсичні розлади, спровоковані порушеннями дієти, визначеними групами ліків (наприклад, антибіотиками), зловживанням міцним офе, тютюном і спиртним.

Инструкция по применению Антарейта
Тяжкість в животі - одне з показань до застосування Антарейта

Коли Антарейт не призначають

Протипоказаний медикамент:

 • При гиперчувствительности к компонентам формулы;
 • На важкій стадії ниркових патологій;
 • Якщо в анамнезі гипофосфатемия;
 • Якщо у пацієнта індивідуальна непереносимість фруктози, обумовлена ​​присутністю в рецептурі ліки сорбитола;
 • У дитячому віці (до 12 років).
Читайте також: & nbsp; Механізм дії препарату Разо при лікуванні гастриту

На окрему увагу при призначенні Антарейта вимагають особи з нирковими дисфункціями, так як при довготривалому прийомі в такому випадку є ймовірність накопичення в крові солей алюмінію і магнію, а також з хворобою Альцгеймера. Якщо в раціоні хворого не вистачає фосфатів, є ризик виникнення відповідної недостатності.

Використання таблеток для лікування вагітних і жінок, що годують

Беременным принимать препарат следует только после консультации с врачом Спеціальних клінічних досліджень, присвячених впливу Антаргейта на вагітних і плід, не проводили, але доклінічні контрольовані експерименти тератогенних можливостей у медикаменту не виявили.

через недостатність даних ліки застосовують для цієї категорії пацієнтів тільки в разі, якщо потенційна шкода для дитини не перевищує ожид аемую користь для матері.

У будь-якому випадку, тривале застосування і вживання великих доз в цьому періоді неприпустимо. Переводити дитину на штучне вигодовування при лікуванні матері Антаргейтом необхідності немає.

Антарейт - інструкція із застосування

Детям до 12 лет препарат не назначается Медикамент призначений для перорального вживання. Таблетку розжовують, залишаючи її в ротовій порожнині до остаточного розчинення. Індивідуальний алгоритм лікування становить лікар з урахуванням симптоматики, віку, реакції організму на препарат. Якщо немає інших рекомендацій, інструкція пропонує приймати таблетки дорослим і підліткам від 12-ти років і старше по 1-2 шт. через деякий час після їжі. При недостатній ефективності допускається повторний прийом ліків через 2 години.

Гранична доза препарату для дорослих - до 16 таблеток по 400/20 мг або до 8 штук по 800/40 мг.

Небажані наслідки

При дотриманні графіка прийому і рекомендованих доз ймовірність виникнення побічних явищ мінімальна.

Инструкция по применению Антарейта
В деяких випадках, препарат здатний викликати алергічну реакцію

І все ж лікар повинен попередити пацієнта про симптоми:

 • Диспепсичних розладів;
 • Зміну відчуттів рецептор ів смаку;
 • Алергії;
 • розлади ритму дефекації;
 • гіпофосфатемією, гіпокальціємії, гиперкальциурии, остеомаляції, остеопороез, гіпермагніємії, гіпералюмініемія, енцефалопатії, нефрокальціноез, дисфункції нирок (при тривалому лікуванні великими дозами препарату).
Якщо в анамнезі супутня патологія нирок, можливе падіння кров'яного тиску, постійна спрага, гіпорефлексія

Ознаки передозування

При безконтрольному перевищенні дозування в нирках будуть відкладатися камені, розвивається сонливість, запори, гіпермагніємія.

Повышенная нервозность – один из симптомов передозировки препаратом Метаболічний алкалоз можна розпізнати за ознаками:

 • Эмоциональной лабильности;
 • Міалгії і оніміння кінцівок;
 • невротичні прояви;
 • Постійної втоми;
 • Незнайомі смакові враження.
При виявленні подібних симптомів головне - швидко вивести залишки не переробленої медикаменту і нейтралізувати його активність в організмі. Для цього потерпілому промивають шлунок, після чого дають абсорбенти

Результати взаємодії з ліками інших груп

Совмещать Антарейт с другими препаратами можно только после консультации с врачом Жувальні таблетки при паралельному вживанні пригнічують і скорочують темпи абсорбції таких ліків як дігоксин, індометацин, саліцилати, хлорпромазин , фенітоїн, Н2 -гістаміноблокатори, β-адреноблокатори, дифлунізал, ізоніазид, тетрациклін, хінолони (ципрофлоксацин, репофлоксацін офлоксацин, норфлоксацин, еноксацин, г), азитроміцин, цефподоксим, півампіціллін, рифампіцин, непрямі антикоагулянти, фекс фенадін, барбітурати, дипіридамол, залцитабіном, жовчні кислоти - хенодеоксихолева і урсодеоксихолевая, пеніциламін, похідні заліза і літію, хінідин, лансопразол, мексилетин, кетоконазол.

Читайте також: & nbsp; Застосування препарату Викалин при лікуванні гастриту

М-холіноблокатори мають властивість пригнічувати звільнення шлунка, тому вплив Антарейта при спільній терапії може бути посилена.

Додаткові рекомендації || | 189

Если есть необходимость применять Антарейт в комплексной терапии, промежуток между употреблением этих жевательных таблеток и других лекарственных средств должен быть не менее часа-двух.

Источники фосфора

Тривалий курс вимагає контролю фосфору в раціоні: з продуктами харчування (бобовими, морепродуктами, оре ами, насінням, сухофруктами) в організм повинна поступати достатня його кількість. При дефіциті фосфору розвивається остеопороз, остомаляція.

При дисфункції нирок в легкій або середній формі ретельний моніторинг рівня кальцію, алюмінію, фосфатів в кров'яному руслі обов'язковий

У формулі кошти є сорбітол, протипоказаний при індивідуальній алергії на фруктозу.

Воздействие на возможность управления механизмами

Швидкість реакції і можливість управляти транспортом і складними механізмами, а також ефективність роботи на небезпечному виробництві не залежать від часу вживання ліків.

Чим можна замінити медикамент

Для Антарейта аналогами по медикаментозному впливу можуть бути:

 • Алмакон, таблетки жувальні;
 • Антіфлат, суспензія або таблетки;
 • Алмагель Нео , суспензія;
 • Боботік, краплі;
 • Дінолак, емульсія;
 • Насігел черрі, капсули;
 • Ріофаст, таблетки; || | 233
 • Майсигел, оральная суспензия;
 • Метеоспазміл, капсули;
 • Иммодиум Плюс, таблетки;
 • Сімалгел, суспензія;
 • Эспумизан, капсулы, капли, эмульсия;
 • Дісфлатіл, краплі.
Заміна медикаменту, як і його призначення, перебувають у компетенції терапевта або гастроентерит балки

Що думають про таблетки користувачі

Про Антар відгуки доброзичливі. Учасники форумів відзначають доступність ліків, приємний смак (що важливо при диспепсичних порушеннях), зручність застосування.

«Родичі привезли купу гостинців, і два дні я з-за столу не вилазила. В результаті - печія, «цеглина» в шлунку і інший дискомфорт. До лікаря з разовими симптомами йти не хотілося, в аптеці порадили Антарейт. За 12 таблеток я заплатила всього 140 рублів, і це не єдина їхня гідність. Жувальну таблетку з солодкуватим присмаком ванілі навіть запивати не треба - її просто розжовують до повного розчинення. Після бульйону і пюре з'їла 2 таблетки. Полегшення настало швидко, повторювати прийом препарату через 2 години, як прописано в інструкції, необхідності не було. Я в ліках не сильна, але з усіх шлункових аналогів, які доводилося відчувати на собі, Антарейт мені сподобався більше за інших »
« Робота у мене роз'їзного характеру. Вода, їжа в відрядженнях постійно змінюється, кава і фастфуд - звичайна справа. Найбільше дістає печія, що виникає завжди в невідповідному місці, тому перед від'їздом запас таблеток поповнюю завжди. На це раз Ренні в аптеці не було, запропонували Антарейт, благо, рецепта для нього не потрібно. Фармацевт сказав, що таблетки ще й проблему метеоризму вирішують. Печію усунув в першого разу, роздутий живіт лікував вже після прильоту в Казахстан, вистачило трьох таблеток. Далі вже нічого не турбувало. Думаю, в моїй аптечці ці таблетки оселилися надовго. У їх складі магалдрата і симетикон, якщо комусь це про щось говорить »

Відсутність рецепта не означає можливості самолікування. Щоб уникнути серйозних ускладнень, що мають аналогічні симптоми, перед застосуванням Антарейта треба пройти обстеження і отримати консультацію лікаря.

Посилання на основну публікацію