Особливості застосування препарату Бактістатін

Бактістатін представляє є біологічною добавку, яка використовується для відновлення кишкової мікрофлори. Засіб є джерелом цеоліту та елементів пробіотичної мікрофлори. Препарат забезпечує абсорбцію токсичних елементів і призводить до загальної детоксикації.

Особливості складу

Препарат виробляють в капсулах по 0,5 м В кожному блістері присутній по 10 штук. До складу бактістатінавходят корисні бактерії Bacillus Subtilis, природний алюмосилікат, який називається цеолітом. Також в препараті присутні аеросил і гідролізат соєвого борошна.

Ціна бактістатін залежить від безлічі факторів. В середньому вартість препарату становить 325 рублів.

Принцип дії

Бактістатін є біологічно активною добавкою, а не медикаментозним засобом . Завдяки його використанню вдається відновити, очистити і оздоровити організм. Речовина застосовується в ролі доповнення до лікарських препаратів.

Дія харчової добавки направлено на відновлення кишкової мікрофлори і абсорбцію токсичних елементів. Завдяки наявності в складі натуральних речовин бактістатін виробляє імуностимулюючу, очищає і дезінтоксикаційну дію.

Ключовими елементами кошти є метаболіти Bacillus subtilis. Також в складі присутні такі цінний речовини, як гідролізат соєвого борошна і цеоліт. Поєднання цих інгредієнтів допомагає домогтися потрібного ефекту.

Цінними продуктами активності корисних мікроорганізмів є лізоцим і бактеріоцини. Вони пригнічують активність патогенних агентів. Гидролитические ензими збільшують всмоктування корисних речовин з продуктів харчування. Завдяки цьому вдається забезпечити нормальне травлення.

імуноактивний комплекс, який продукується під час активності Bacillus subtilis, призводить до стимуляції синтезу інтерферону в організмі. За рахунок цього зміцнюється імунна система.

Цеоліт є натуральним адсорбентом. Він вибірково поглинає токсичні речовини, алергени, канцерогени. Однак засіб не робить впливу на корисні бактерії, ферментні процеси, засвоєння амінокислот і вітамінів, перетворення білкових елементів. За рахунок цього бактістатін знижує симптоми інтоксикації, усуває здуття і відновлення кишкової перистальтики.

Поєднання пребіотиків, які входять в соєвий гідролізат, призводить до поліпшення складу мікрофлори. За рахунок цього створюються гранично комфортні умови для розмноження корисних мікроорганізмів.

Терапевтичний вплив препарату є пролонгованим. Всі інгредієнти речовини вивільняються поступово. Тому активність кошти в області аплікації спостерігається як мінімум 24 години.

Читайте також: & nbsp; Натуральний препарат на основі ромашки Ромазулан

Бактистатин принцип действия

Показання

Речовина застосовують для відновлення кишкової мікрофлори при гострих і хронічних поразках травної системи, після прийому антибіотиків, які спровокували дисбактеріоз. Також засіб використовують після кишкових інфекцій.

Основні показання до застосування бактістатін включають таке:

 • Гастрит;
 • Диспептичні явища - нудота, діарея, печія, блювання; | || 100
 • Хронический панкреатит;
 • синдром роздратованого кишечника;
 • Гастродуоденіт;
 • Гіперхолестеринемія;
 • Абстинентний синдром; || | 110
 • Кишечные инфекции;
 • Стресові ситуації, відновлення після патологій інфекційно-запального характеру.

Нерідко бактістатін застосовують у складі комбінованого лікування алергічних атологій і мікозів.

Бактистатин показания к применению
Засіб допомагає запобігати розвитку дисбактеріозу, який пов'язаний з хіміотерапією і променевим впливом.

Особливості використання

Дорослим пацієнтам зазвичай виписують по 1-2 капсули засоби. Їх потрібно приймати 2-3 рази на добу під час їжі. Дітям старше 6 років виписують по 1 капсулі двічі на добу. Ліки потрібно приймати в ранковий і вечірній час.

Інструкція по застосуванню бактістатін пропонує різні варіанти тривалості курсу терапії:

 1. Експрес-терапія для підтримки нормальної мікрофлори триває 5-7 діб. Даний варіант призначають при високих фізичних навантаженнях, ослабленні імунної системи, психоемоційному напруженні, зміні харчового раціону.
 2. Курс біологічного очищення кишечника і поліпшення мікробіоценозу триває 10-14 діб. Зазвичай таке лікування потрібно при використанні антибактеріальних засобів і після завершення їх прийому, при дерматологічних порушеннях, алергічних патологіях, інтоксикації різної природи. Також до показань відносять легкі диспепсичні стану і дотримання дієти.
 3. Загальний курс нормалізації мікробіоценозу та кишкової ендоекології триває 20-25 діб. Таке лікування призначається при розвитку дисбактеріозу, гастродуоденита, панкреатиту. Крім цього, до показань належать гастрит, кишкові інфекції, променева і хіміотерапія. Нерідко препарат доводиться застосовувати після курсу антибактеріальної терапії і при синдромі подразненого кишечника.

Бактистатин Особенности использования

Передозування

Випадків передозування бактістатін виявлено не було. Причому негативні симптоми не з'являються навіть при порушенні кратності застосування або перевищенні дозування препарату.

Протипоказання

Засіб не варто застосовувати при алергічних реакціях на інгредієнти. Також до протипоказань відносять дитячий вік менше 6 років. Бактістатін при вагітності і лактації застосовувати не рекомендується.

Читайте також: & nbsp; Ефективний спазмолітик - Метацин

Побічні ефекти

Найчастіше бактістатін добре переноситься пацієнтами. Однак перед початком терапії обов'язково слід отримати консультацію лікаря. При застосуванні речовини слід враховувати, що це біологічно активна добавка, яка не відноситься до категорії медикаментозних засобів.

Побічні дії бактістатін включають тільки алергічні реакції, які пов'язані з непереносимістю інгредієнтів ліки.

Особливості зберігання

Речовина потрібно зберігати в темному і сухому місці. Температура в приміщенні не повинна перевищувати 25 градусів. Тривалість зберігання становить 2 роки.

Аналоги

При непереносимості кошти можна підібрати ефективні аналоги бактістатін. До них відносять наступне:

 • Литовит;
 • Наркофіт;
 • Білий вугілля;
 • Фолиум;
 • Хілак форте.

Однак повних аналогів, які мають такий же склад і механізм дії, не існує.

Відгуки

Численні відгуки про бактістатін свідчать про високу ефективність даного препарату. З його допомогою можна відновити кишкову мікрофлору і впоратися з наслідками прийому антибіотиків:

Анастасія: Лікар виписав бактістатін моєї дочки в складі комплексної терапії гастриту. Можу сказати, що практично відразу покращився її самопочуття, з'явився апетит, зменшилися болі в животі. Щоб домогтися стабільних результатів, дуже важливо пройти повний курс лікування.

Віктор: Лікарі діагностували у мене дисбактеріоз. Це дуже неприємне захворювання, яке постійно супроводжується діареєю, здуттям живота, сильним дискомфортом. Як тільки почав приймати бактістатін, всі ці симптоми стали поступово проходити. Дуже задоволений отриманими результатами!

Бактістатін - ефективний засіб, який сприяє нормалізації кишкової мікрофлори. Завдяки унікальному складу вдається отримати швидкий результат і впоратися з симптомами неприємних патологій.

Посилання на основну публікацію