Препарат Дуоденохель в сучасній гастроентерології

Для лікування захворювань травного тракту придумано безліч препаратів в самих різних формах, з найрізноманітнішим складом і форматом впливу на людське тіло. Гомеопатичні препарати - це щось нове і екстраординарне в медицині.

Підхід до лікування будь-якого людського недуги у гомеопатів зовсім інший, ніж у «класичних» схемах терапії. Дуоденохель - гомеопатичний засіб, представлене у вигляді під'язикові таблеток. І цей препарат заслуговує на особливу увагу.

Особливий склад - ключ до вирішення гастроентерологічних проблем

Гомеопатический препарат в таблетированной форме
Особливий склад

Дуоденохель, відповідно до інструкції по застосуванню, позиціонується, як гомеопатичний препарат в таблетованій формі. Засіб виробляє Відома фірма Хель (Heel). Таблетки білого або жовтувато-сірого кольору округлої форми, що не володіють вираженим запахом. До складу гомеопатичних ліків входять наступні компоненти.

Активні компоненти в складі розсмоктуються таблеток В 1 таблетці
Semecarpus anacardium (Anacardium) (семекарпус анакардіум (анакардіум) D4 30 мг
Argentum nitricum D6 - особлива форма Аргентуму 30 мг || | 87
Ипекакуана — Cephaelis ipecacuanha (Ipecacuanha) D4 30 мг
Йодум Д6 30 мг
Lachesis mutus ( Lachesis) (Лахезіс мутус) D12 60 мг
Петролеум - Petroleum rectificatum D6 60 мг
Robinia pseudoacacia (Robinia pseudacacia) (Робін псеудоакаціа) D4 60 мг
Магнію стеарат 1,5 мг
Лактоза До підлога вчення необхідної маси 1-й таблетки (близько 0,302 грам)

Агентум нітрікум

Аргентум нітрікум - це нітрат срібла. Його ще називають «пекельним» або «місячним». В офіційній медицині срібло використовують рідко, а ось гомеопати навчилися лікувати шлункові, нервові і ряд інших захворювань саме за допомогою «пекельного каменю».

Анакардіум західний

Анакардиум западный Анакардіум західний - рід деревних астенія, які вирощують для отримання горіхів кешью. Стебла рослини дають камедь, яка нагадує гуміарабік. Екзотичний компонент допомагає впоратися з дисбалансом травного тракту. Анакардіум сприяє швидкому загоєнню виразок на поверхні слизової оболонки, а також благотворно позначається на стані нервової системи.

Іпекакуана

Іпекакуана - трав'яниста рослина сімейства Маренові, що виростає в лісах Бразилії. В якості лікарської сировини використовують кореневища, багаті всілякими алкалоїдами (еметин, цефалеін) .Растеніе багато на сапоніни і особливий глікозид - іпекакуінін.

У гомеопатії препарат використовують для лікування всіляких харчових недуг. Особливо допомагає навіть в чистому вигляді впоратися з шлунково-кишковими запаленнями у дітей, діареєю, дизентерію. Добре допомагає впоратися з кровоточивістю слизових оболонок.

Йод або Йодум

Йодум - гомеопатичний засіб, яке відоме, як хімічний елемент з 1811 року. Гомеопати використовую йод, як один з найважливіших компонентів, які виліковують золотуху у дітей, покращують апетит, усувають всілякі прояви диспепсії. Доведено, що саме цей елемент здатний скорегувати рабу щитовидної залози, гармонізувати гормональний фон в цілому в усьому організмі.

Читайте також: & nbsp; Все про препарат Ранитидин - склад, принцип дії, побічні ефекти і аналоги

Лахезіс

ЛахезисЛахезис – популярный компонент в гомеопатии, используемый качестве базы. Змеиный яд способен по-разному влиять на человеческий организм. Яд гремучих змей (Лахезис Мутус) помогает нормализовать обменные процессы на клеточном уровне, устранять воспалительные процессы острого и хронического генеза, способствует снижению температуры тела до оптимальных отметок. Под воздействием активных веществ лахезиса все регенерационные процессы в организме ускоряются.

Робінія

Робінія - швидкоростуча дерево, що відноситься до роду Робінія сімейства бобових. Незважаючи на те, що хімічний склад даного астенія до кінця не вивчений, відомо, що фрагменти псевдоакації багаті наступними компонентами:Робиния

 1. робінін;
 2. Акаціін;
 3. Апигенин;
 4. Робленіг;
 5. Ефірні масла;
 6. метілантранілат;
 7. Танін;
 8. Флавоноїди;
 9. Жирні масла;
 10. Фітостерини;
 11. стигмастерин.
Препарати з вмістом даного компонента надають спазмолітичну, сечогінну , жарознижувальну, гіпотензивну дію, а також нормалізують стілець.

Петроліум

Склад Петроліум формує нафту. Вона очищена і оброблена таким чином, щоб речовина можна було з користю застосовувати в гомеопатії. Речовина сприяє поліпшенню адаптаційних можливостей організму, прискорює регенераційні процеси, налагоджує трофіку на периферії, покращує фізіологічні якості клітин, що формують слизові оболонки і шкірні покриви.

Показання до застосування

Препарат призначають при таких патологічних станах:Язва 12-перстной кишки

 1. Виразка 12-палої кишки (стадія загострення хронічного процесу);
 2. Гастрити різного генезу; || | 183
 3. Спазмирование привратника;
 4. Корекція роботи жовчного міхура (як правило, Дуоденохель до омбініруют з Хепель);
 5. Терапія підшлункової залози (ефективної вважається комбінація Дуоденохель і Спаскупрель);
 6. Папілярний синдром;
 7. Порушення цілісності слизових оболонок стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки;
 8. лікування специфічних патологій шлунка (для посилення терапевтичного ефекту при призначенні базового гомеопатичного продукту - Гастрикумель).

Як приймати гомеопатичний засіб

Тривалість лікування і доцільність використання даного лікарського засобу можна рассма ривать тільки з лікуючим лікарем. Те, що відгуки про препарат Дуоденохель найпозитивніші і його приналежність до категорії гомеопатичних продуктів не є причиною починати самолікування. Будь-які експерименти зі здоров'ям можуть мати серйозні наслідки.

Класична схема прийому кошти виглядає так: тричі в день за 30 хвилин до основного прийому їжі 1 таблетку кладуть під язик і чекають повного її розчинення. Якщо захворювання на стадії загострення або в сильно занедбаному стані, препарат можна приймати за іншою схемою - по 1 таблетці під язик кожні 15 хвилин, поки самопочуття не покращитися. Як тільки стан стабілізується, необхідно переходити на звичайну схему прийому.

Можливі протипоказання

Дуоденохель не рекомендований до прийому при таких патологіях і специфічних станах:Детский возраст

Читайте також: & nbsp; Медикаментозний препарат Трімспа для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту
 1. Дитячий вік (пацієнти, молодше 3-х років, препарат приймати не повинні);
 2. Індивідуальна непереносимість одного з ексклюзивних компонентів, які формують склад таблеток;
 3. Лактозна недостатність;
 4. Синдром мальабсорбції глюкози;
 5. вроджена галактземія;
 6. Важкі захворювання ендокринної системи (зокрема щитовидної залози).

Особи вказівки: вагітність і активний період лактації

Дуоденохель категорично заборонений про приймати жінкам, які нашивають дитини. Негативний вплив активних компонентів гомеопатичного кошти доведено, тому ні в одному з триместрів вагітності таблетки приймати не можна.

Також доведено, що речовини, що формують гомеопатичний продукт, здатні проникати в грудне молоко. Щоб не нашкодити малюкові, краще уникати препарату на період годування.

Аналоги

Аналогів препарату Дуоденхель досить багато, але жоден з них не є повністю ідентичним гомеопатичного засобу, як за характером впливу на людський організм, так і за специфікою складу. До того ціна на препарат Дуоденхель досить невисока, щоб відмовлятися від нього.

Також необхідно розуміти, що непрямий аналог ніколи не стане повноцінною заміною препарату Дуоденохель. Про можливу заміну можна говорити тільки з лікуючим лікарем. Найпопулярніші засоби, якими намагаються замінити гомеопатичний таблетований препарат:

 1. Алфлутоп;
 2. Актовегін;
 3. Сироп Алое;
 4. Актиферрин;
 5. Агиолакс;
 6. Аддамел Н;
 7. Адгелон;
 8. Актиферрин Композитум.

Відгуки про препарат

В'ячеслав, 43 роки: Вважаю, що за гомеопатією майбутнє. Це мудре вчення, дивовижна наука. Саме тому, коли у мене розігралася виразка я сазу ж почав приймати препарат Дуоденхель. Ефект просто приголомшливий. Мені дуже сподобалося.

Марина, 31 рік: Чула неодноразово від своїх подруг, які страждають від хвороб травного тракту, що Дуоденохель їм допоміг. Я не ризикнула експериментувати в домашніх умовах і спочатку звернулася за консультацією до лікаря. Він, по правді сказати, дуже скептично налаштований по відношенню до таких засобів, але приймати його мені дозволив. Крім гомеопатичного кошти приймала ще кілька препаратів, пила трав'яні відвари. Гастрит відступив. Поки нічого не турбує.

Посилання на основну публікацію