Інструкція по застосування Ескейп, відгуки пацієнтів

По данным медицинской статистики около 80% россиян инфицированы коварной бактерией хеликобактер пилори, провоцирующей развитие гастритов, язв желудка и тонкого кишечника, даже рака. Долгое время она может ничем себя не проявлять, но со временем жирная пища, алкоголь, курение на фоне заражения хеликобактер пилори повышают риск возникновения опасных патологий ЖКТ. Надо ли лечить Helicobacter pylori? Лечат не ее, а заболевание, которое она спровоцировала. Есть проверенные, рекомендованные стандартами медицинской науки, схемы лечения на основе антибиотиков и особых солей висмута, усиливающих их эффективность.

Инструкция по применению Эскейпа, отзывы пациентов
Ескейп - гастропротектори, противиразковий препарат, що володіє терпкою і протизапальною дією

Один з таких медикаментів - Ескейп, противиразковий гастропротектори, що володіє противірусною активністю по відношенню до цієї бактерії, а також протизапальними і в'яжучими можливостями. Ліки створює захисний бар'єр, що оберігає зони ураження слизової від подальшого руйнування соляною кислотою ферментами і солями жовчних кислот.

Опис форми випуску і складу || | 61

В аптечной сети медикамент можно приобрести в таблетированной форме. Круглые выпуклые таблетки с еле уловимым запахом аммиака закрыты светлой пленкой, на изломе они также белые. Расфасовано лекарство по 10-14 штук в ячейках блистеров из алюминиевой фольги и пленки ПВХ. В одно пачке можно найти 4 или 8 таких пластин.Стоимость упаковки зависит от количества таблеток

На Ескейп ціна буде залежати від упаковки: за 40 штук треба заплатити в середньому 260 руб., А за 120 - 720 руб. Особливих умов для зберігання медикамент не вимагає, при кімнатній (до 25 ° С) температурі і нормальній вологості таблетки виробник рекомендує зберігати до 24-х місяців.

Базовий діючий інгредієнт формули - діцітрат Трікалі. Його доповнюють наповнювачами: крохмалем, повідоном, полакрилін, стеаратом магнію. Оболонка виготовлена ​​з тальку, діоксиду титану, гідроксипропілцелюлози, стеаринової кислоти, гідроксипропілметилцелюлози, поліетиленгліколю.

Фармакологічні можливості

Ескейп - противиразковий гепатопротектор, наділений бактерицидними можливостями щодо небезпечної бактерії хелікобактер Пілар - однієї з основних причин розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту. Ліки надає також протизапальну і в'яжучу дію на роздратований кишечник і пошкоджену слизову шлунка.

Кислотне середовище в шлунку при контакті з білком дозволяє лікам створювати стійкі з'єднання - цитрат, вісмуту оксихлорид і хелатні речовини. Ця плівка оберігає пошкоджену поверхню слизової від подальшого руйнування.

гастропротектори не просто полегшує симптоми хвороби, але і впливає на їх причину, прискорюючи вироблення ферментів, необхідних для відновлення тканин і нейтралізації агресії хелікобактер пілорі

Кому показано лекарство

Прописують Ескейп в рамках комплексної терапії пацієнтам, в анамнезі яких є:

 • Функціональні диспепсичні розлади неорганічної природи (типу печії, здуття живота, дискомфорту в епігастрії); || | 82
 • Язвенной болезни желудка и тонкого кишечника (острая форма, особенно при инфицировании хеликобактер пилори);
 • Гастродуоденіт, гастрит (гострі і хронічні форми, в тому числі і після зараження хелікобактер пілорі);
 • Виразки шлунково-кишкового тракту, за походженням не зв'язані з хелікобактер пілорі;
 • Синдром роздратованого кишечника (супроводжується діареєю).
Инструкция по применению Эскейпа, отзывы пациентов
Виразка шлунка - одне зі свідчень для призначення препарату

Кому противопоказан Эскейп

Чи не показаний препарат, якщо у пацієнта в анамнезі:

 • дисфункції нирок (хронічна форма);
 • Беремо енность;
 • Грудне вигодовування;
 • Висока чутливість до інгредієнтів формули;
 • Передбачається терапія із застосуванням солей вісмуту;
 • Дитячий (до чотирьох років) вік.

Інформація про показання і протипоказання не призначена для самостійного лікування. Відомості надані для загального ознайомлення і на роль офіційної інструкції для медичних працівників не претендують.

Читайте також: & nbsp; Механізм дії препарату Разо при лікуванні гастриту

Способи застосування

Таблетки призначені для перорального застосування. Детальну схему лікування з урахуванням виду захворювання, результатів аналізів і огляду хворого складе лікар. Для Ескейп інструкція рекомендує випити таблетку в цілому вигляді за півгодини до їжі, запиваючи її чистої негазованої водою ( інші варіанти рідин не рекомендуються).

Инструкция по применению Эскейпа, отзывы пациентов
Приймати потрібно Ескейп за 30 хвилин до прийому їжі

Стандартні дози:

 • Від 12 років і старше - 4 р. / добу . За 1 шт. Або 2р. / Сут. За 2 шт.;
 • 8-12 років - 2 р. / Добу. За 1 шт.;
 • 4-8 років - по 1-2 шт. / Сут., Відповідно до ваги дитини, але денна норма повинна відповідати розрахунковій дозі (до 8 мг / сут.). | || 130

Продолжительность курса – 1-2 месяца, но и после лечения пациенту противопоказаны медикаменты, в составе которых есть соли висмута (типа Викаира, Викалина). Ограничение актуально еще 2 месяца после окончания курса лечения Эскейпом.

Разом вісмуту Трікалі діцітрат призначають антибіотики (як мінімум, двох типів), що прискорюють ерадикацію Helicobacter pylori.

Результати взаємодії з ліками || | 136

При комплексном лечении учитывается влияние Эскейпа на другие медикаменты, которые в свою очередь также могут воздействовать на активность трикалия дицитрата.

Тому при вживанні додаткових препаратів, призначених іншим лікарем, треба обов'язково повідомляти про них гастроентеролога || | 140

В частности, Эскейп тормозит абсорбцию лекарственных средств группы тетрациклинов.

Инструкция по применению Эскейпа, отзывы пациентов
Прийом додаткових препаратів потрібно обов'язково погоджувати з лікарем

Трікалі діцітрат не призначають паралельно з іншими медикаментами, в складі яких є солі вісмуту, так як подібні поєднання підсилюють імовірність розвитку небажаних наслідків (наприклад, енцефалопатії).

Будь пероральні медикаменти можна застосовувати не менше, ніж за півгодини до або після вживання Ескайпа

Аналогичные рекомендации касаются и приема пищи или жидкости, особенно молочных продуктов, фруктов, соков, антацидов.

Непередбачені наслідки і передозування

Все побічні явища мають оборотний характер, їх симптоми проходять самостійно після відміни ліки.

Органи і системи

Види небажаних ефектів

Частота випадків

ЖКТ диспепсичні розлади, порушення ритму дефекації;

чорний кал

нечасто

 

часто

ЦНС енцефалопатія, спровокована надлишком в системі вісмуту через високі доз і тривалого лікування вкрай рідко
Алергічні наслідки анафилактический шок;

висипання на шкірі

вкрай рідко

нечасто

Промывание желудка - первое средство при передозировке препаратом Інтоксикація солями вісмуту спостерігається лише тоді, коли в організмі накопичуються солі вісмуту, значно перевищують норму. При вживанні завищених доз Ескейп або занадто довгому лікуванні розвиваються ознаки передозування у вигляді висипів, диспепсичних розладів, функціональних ниркових відхилень, запальних процесів на слизовій оболонці рота. Згодом на яснах можна побачити характерні блакитні смуги.

Симптоми передозування знімають промиванням шлунка, вживанням активованого вугілля та інших ентеросорбентів, заходами для підтримки працездатності нирок. Можливе призначення сольових проносних.

Чим можна замінити медикамент

При перших ознаках побічних явищ пацієнтам треба звертатися до гастроентеролога для титрування дози або заміни препарату

Для Ескейп аналогами є ліки з таким же активним компонентом: вентрісол, Де-Нол, Вісмуту субцитрат, вісмуту Трікалі діцітрат, Вітрідінол, Улькавіс, Новобісмол. Є й варіанти медикаментів з аналогічним механізмом впливу, але вибір аналогів в будь-якому випадку залишається в компетенції лікаря, який керується результатами аналізів і перевіреними схемами лікування.

Багатьох цікавить, що краще: Де Нол або Ескейп? Оригінальний препарат з тим же вісмуту Трікалі діцітрат виробляють в Голландії, і це, природно, відбивається на ег про вартість. В плані ефективності користувачі особливих відмінностей не бачать.

При індивідуальній непереносимості солей вісмуту вибір «Альмагель або Ескейп» може бути на користь альмагель, так як в його складі подібних з'єднань немає, а механізм дії аналогічний ескейп: нейтралізує соляну кислоту шлунка, має обволікаючі можливостями. Є різні форми випуску - таблетки, суспензія. Якщо порівнювати Вентер або Ескейп, то популярний препарат з Словенії на основі сукральфата також схожий з останнім тільки за механізмом впливу.

Те ж саме можна відзначити при виборі препаратів Омез Д або Еспейп. Як і попередній аналог, він домагається аналогічного ескейп фармакологічного ефекту іншими методами. У складі капсул індійського виробника два активно діючих компонента - омепразол і домперидон. Лікарі відзначають, що вони непогано загоюють виразки, але мають серйозні побічні явища. Вживання Омезу Д стимулює секрецію пролактину, несприятливо впливає на гормональний фон. Чи не показаний препарат і для лікування пацієнтів дитячого віку.

Якщо вибирати між омепрозол або ескейп, важливо враховувати їх протипоказання, зокрема при функціональних розладах печінки лікар призначить Ескейп

Вибір «Гевіскон або Ескейп» для вагітних буде однозначно на користь Гевіскона, так як вплив цього препарату на плід і організм матері ретельно вивчали британські вчені. З огляду на протипоказання Ескейп, а також постійну печію та інші диспепсичні розлади при вагітності, лікар обов'язково призначить заміну, важливо тільки вчасно його попередити про зміну свого статусу.

Питання «Маалокс або Ескейп» хвилює діабетиків, так як суспензія Маалокс має солодкий смак. В її складі можна знайти тільки штучні цукрозамінники, але медики рекомендують для цієї категорії пацієнтів використовувати Ескейп, який точно не впливає на вуглеводний обмін.

Прихильники фітотерапії, оцінюючи Іберогаст або Ескейп, виберуть краплі з аналогічним фармакологічним ефектом, так як в їх складі - тільки натуральні компоненти. Правда при калькульозному холециститі, вагітності і в дитячому віці лікар Іберогаст не призначила.

Оцінка ефективності гастропротектори медиками та пацієнтами

В цілому про Ескейп відгуки позитивні: таблетки характеризують як надійні ліки при лікуванні гастритів , виразкових патологій шлунково-кишкового тракту, функціональної диспепсії, при роздратованому кишечнику, ускладненому діареєю. Те, що препарат можна застосовувати вже в дитячому віці (з 4-х років) також говорить на користь його якості та безпеки. Відзначають користувачі і зручну упаковку: «таблеток в коробці рівно стільки, скільки треба, не переплачуєш».

Инструкция по применению Эскейпа, отзывы пациентов
Препарат призначається дітям з 4-х річного віку

Лікарі наполягають на дотриманні рекомендацій, без яких ніяка схема лікування ескейп, навіть в поєднанні з антибіотиками, обов'язковими при інфікуванні хелікобактер Пілар, не буде ефективною:

 • Не вживати таблетки більше 2 -х місяців;
 • Чи не перевищувати встановлених доз - як для дітей, так і для дорослих;
 • Ретельно контролювати вме ті з доктором все паралельно прийняті кошти, щоб виключити передозування вісмутом;
 • Фарбування калу в чорний колір при лікуванні ескейпом - нормальне явище, так як в організмі ліки трансформується в сульфід вісмуту; медичного втручання ситуація не вимагає;
 • Курс ефективного лікування передбачає повну відмову від спиртних напоїв;
 • Допускається незначне потемніння мови;
 • Інформації про негативний вплив медикаменту на управління транспортом і іншими складними механізмами немає, але треба бути особливо уважним до побічних явищ.

Російський дженерик Ексейп - гідний аналог голландського Де-Нола, що не поступається оригінальному препарату ні по ефективності, ні в плані безпеки. Але, при всій своїй доступності (відпускається без рецепта, прийнятна вартість), він залишається серйозним медикаментом для комплексного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, а не для експериментів над власним здоров'ям.

Детальніше про лікування захворювань шлунково-кишкового тракту гастропротекторами - на відео:

Посилання на основну публікацію