Застосування гастрофарм при гастриті

Гастро фарм - популярний препарат, комбінованого типу, який містить бактеріальні тіла Lactobacillus Bulgaricus. Цей фармакологічний продукт специфічний за своїм фізико-хімічною будовою і терапевтичного ефекту.

Базова характеристика препарату

Гастрофарм Гастрофарм, відповідно до інструкції по застосуванню, є препаратом з бактеріальними компонентами, а також продуктами їх життєдіяльності.

Лікарський засіб сприяє оптимальним процесам регенерації пошкоджених слизових оболонок шлунка і 12-палої кишки.

Активні компоненти в основі гастрофарм позитивним чином впливають на функціональний потенціал пі еварітельного тракту в цілому.

Склад і особливості фармакологічного продукту

Гастрофарм (Gastropharm) складається з наступних активних компонентів:

 1. Субстанція, що складається з висушених клітинних структур Lactobacillus bulgaricus, що зберегли свою життєздатність.;
 2. Живі лакто бактерії; | || 74
 3. Молочная кислота.Lactobacillus bulgaricus

Допоміжний комплекс сформований з наступних компонентів:

 • Магнію стеарат;
 • Сахароза.
Препарат випускають у вигляді таблеток в оригінальній упаковці.

Фармакологічні ка єства

Таблетки Гастрофарм здатні нормалізувати роботу шлунка і кишкових структур. Завдяки препарату відновлюється рівновагу кишкової мікрофлори. Гастрофарм допомагає швидше проходить всім процесам регенерації в структурах травного тракту.

Детальніше про Lactobacillus delbrueckii

Lactobacillus delbrueckii або болгарська паличка - один з підвидів бактеріальних мікроорганізмів, які використовують для виробництва йогурту. Бактерія була відкрита в Болгарії, через що і отримала свою назву.

Більшість видів бактерій (лактобацил) є найважливішими компонентами нормальної мікрофлори кишечника. Лактобактерії контактують з ентероцитами, біфідобактеріями і стимулюють тим самим захисні механізми людського організму.Микрофлора кишечника

За рахунок того, що лактобактерії продукують ряд гідролітичних ферментів, вдається уникнути розвитку лактозной недостатності.

Саме болгарська паличка грає безпосередню роль в тому, щоб рН кишечника залишався стабільним.

Показання до застосування

Препарат Гастрофарм, як свідчить інструкція, призначений для пацієнтів з такими патологічними станами:

 • Гастрит в гострій і хронічній формі, що супроводжується підвищеним рівнем кислотності шлункового соку;
 • Виразкові процеси в двена дцатіперстной кишці;
 • Виразка шлунка;
 • Нав'язлива сильна печія;
 • Хворобливі відчуття і дискомфорт в зоні епігастрію, що виникли на тлі недотримання дієти або зловживання продуктами, які агресивно впливаю на структури органів травного тракту.Болезненные чувства и дискомфорт в зоне эпигастрия
Читайте також: & nbsp; Особливості застосування препарату Бактістатін

Препарат доцільно призначати в тому випадку, якщо шлунок і 12-палої кишки пацієнта потребують особливої ​​протекції. Зазвичай подібна необхідність виникає при прийомі фармакологічних продуктів, які дратують делікатні структури травного тракту. Наприклад, нестероїдні протизапальні засоби можуть призводити до появи ерозій на слизовій оболонці шлунка.

Як правильно приймати препарат

Гастрофарм і його аналоги з подібним складом приймають всередину безпосередньо перед основним прийомом їжі (за 15 -30 хвилин). Таблетку рекомендується розжовувати з невеликою кількістю їжі. Інший спосіб - попередньо подрібнити її, змішавши з невеликою кількістю кип'яченої води.

При хронічному і гострому гастриті, при підвищеному рівні кислотності шлункового соку дорослим пацієнтам рекомендують приймати по 1 - 2 таблетки три рази на добу. Дітям у віці до 12-ти років необхідно приймати по ½ таблетки тричі на добу.Дети в возрасте до 12-ти лет

Пацієнтам, старше 12-ти років допустимо приймати по 1 таблетці три рази на день. Курс лікування - 1 місяць. Клінічний стійкий ефект виникає через 5 - 8 днів.

При виразковій патології шлунка або дванадцятипалої кишки дорослим пацієнтам призначають по 3 - 4 таблетки тричі на день. Курс лікування - 30 днів. Також засіб можна приймати з профілактичною метою по 2 таблетки тричі на день протягом двох тижнів.

Якщо людина зловживає алкоголем і курінням, з метою протекції рекомендовано пити по 1 - 2 таблетки двічі на день також 15 днів. Перевищувати зазначену дозування не рекомендується, так як посилення терапевтичного ефекту не буде.

Можливі протипоказання

Відгуки про Гастрофарм найпозитивніші. Навіть при передозуванні токсичного впливу на організм не спостерігалося.

Список протипоказань до застосування цього лікарського препарату також мінімальний:

 1. індивідуальна непереносимість одного з компонентів, що входить до складу ліків;
 2. Оскільки кожна таблетка містить 900 мг сахарози, препарат не призначають пацієнтам з цукровим діабетом, особливо при запущених формах у тяжкохворих;
 3. Період виношування дитини і годування грудьми (Гастрофарм при вагітності призначають тільки в виключіть льних випадках і з великою обережністю, оскільки немає ніяких даних щодо того, як препарат впливає на плід і чи здатні активні компоненти потрапляти в материнське молоко).Период кормления грудью
Читайте також: & nbsp; Ефективне ліки ІТОМЕД, яке допомагає впоратися з цілим рядом патологій

Лікарська взаємодія і фармакологічні комбінації

Препарат можна вільно комбінуватися з будь-якими препаратами. Єдиний нюанс: під час активного лікування препаратом Гастрофарм не рекомендується зловживати спиртними напоями.

Аналоги препарату

Ціна препарату Гастрофарм відносно невелика, але іноді існують ситуації, коли необхідно личити препарат, який коштує дешевше або ж відрізняється за іншими специфічними характеристиками.

Найчастіше в ролі аналогів гастрофарм виступають наступні фармакологічні продукти:

 • Альтан (для комплексного лікування гастритів і гастродуоденітів);
 • ГАСТРОФІТ (для терапії гастритів, що характеризуються зниженою кислотністю);
 • Гастрофлокс (для лікування хронічних форм гастриту, дуоденіту, диспепсії);
 • Омез (для лікування кислотозалежних захворювань травного тракту і ГЕРХ);
 • Язбін ( для комплексної терапії виразки шлунка, 12-палої кишки).Омез

Відгуки

Мар'яна, 36 років. Гастрофарм приймала двічі, коли загострювався хронічний гастрит. Всього стикалася з цим захворюванням чотири рази. Перші дві схеми лікування виключали використання гастрофарм. Гастрит з великими виразками погано піддавався лікуванню, а від того, що потрібно було їсти тільки прісну і смачну їжу, взагалі дуже страждала. Лікування сильно затягнулося і перший, і другий раз. Потім мені таки призначили Гастрофарм. Відновилася після хвороби швидко. Дуже досить. Зараз намагаюся берегти здоров'я, щоб уникнути можливих рецидивів.
Сніжана, 21 рік. Весь час страждала від печії. Весь час напихати себе ліками не дуже хочеться. Курю, п'ю багато кави і відмовлятися від таких нешкідливих задоволень не збираюся. Поки рятуюся гастрофарм і цілком задоволена результатом. Можу сміливо рекомендувати даний засіб всім, хто потребують протекції травного тракту.

Посилання на основну публікацію