Гомеопатичне засіб Гастронал, застосування при гастриті

Препарат Гастронал – гомеопатическое средство с высоким количеством ингредиентов. Препарат обладает гастропротекторным действием, устраняя воспаление слизистых покровов желудочно-кишечного тракта. Средство рекомендуется при поражениях слизистой оболочки желудка, вызванных гастритом.

Лікування дає ефект в початкових стадіях недуги. Перехід гастриту в серйозну фазу вимагає застосування продукту в комплексі іншими ліками. Актуальна гомеопатична курация дозволяє зупинити хворобу в початковій стадії.

Випускає засіб вітчизняна фармацевтична компанія «Алкой».

Показання до застосування

Гастронал рекомендується при патологіях шлунково-кишкового тракту, гастрокардіальному синдромі. Запалення слизового покриву шлунка відноситься до поширеної патології, що вимагає комплексного лікування.

Симптоми, супроводжуючі захворювання, служать показанням до застосування ліків.

  1. Болі в області сонячного сп летенія, що виникають на голодний шлунок;
  2. Печія;
  3. повторюються проноси або нерегулярні випорожнення;
  4. Відрижка;
  5. Неприємний присмак у роті;
  6. Відчуття тяжкості в животі після їжі;
  7. Гурчання в животі;
  8. Нудота вранці;
  9. Поганий запах з порожнини рота. | || 97
Гастронал показания к применению
Гомеопатическое средство успокаивает нервную систему, восстанавливает слизистую желудка, улучшает работу поджелудочной железы, печени.

Склад і форма випуску

Препарат випускається у формі гранул округлої форми білого кольору, однорідної текстури. Гранули можуть мати жовтий або сірий відтінок. Медикамент не має запаху, фасується в полімерні банки з кришкою. Гастронал в якості основного активного інгредієнта містить Аргентум нітрікум (Д6).

Завдяки формотворчим речовин, цукру і крохмальної патоки, з компонентів формуються гранули правильної форми.

Ціна на Гастронал залежить від кількості гранул. Банку містить 15, 30 або 50 мг препарату. Вартість препарату з 15 мг гранул в аптеках складає близько 55 руб. Інструкція і ємність з гранулами пакуються в картонну коробочку

Читайте також: & nbsp; Як БАД Нормоспектрум допомагає при гастриті

Правила застосування та дози

Препарат приймається сублінгвально. Гранули знаходяться під язиком до розчинення. Разова порція становить 8 гранул. Гастронал інструкція із застосування наказує вживати не менше 3 разів на добу, натще за півгодини до прийому їжі. Максимальна кількість прийомів - 5 разів протягом доби. Дозволяється прийом ліків через годину після їжі.

Гастронал Правила применения и дозы

Побічні дії

Відомості про побічні реакції організму відсутні. Випадки алергічної реакції слід реєструвати у лікуючого лікаря.

Початок лікування може супроводжуватися погіршенням симптомів, що викликає необхідність лікарської консультації.

Поява побічних реакцій організму, відсутність ефекту від лікування протягом тижня - привід для відвідування лікаря.

Добова доза медикаменту містить кількість вуглеводів, відповідне 0,1140 хлібної одиниці.

Протипоказання | || 130

Медикамент не назначается при индивидуальной непереносимости компонентов. К противопоказаниям относятся дефицит сахаразы (изомальтазы), непереносимость фруктозы.

Пацієнтам з розладами процесу засвоєння моносахаридів травним трактом (глюкозо-галактозна мальабсорбция) препарат забороняється.

Вагітність і лактація

Препарат не вивчався на безпеку застосування вагітним і годуючим жінкам. Даній категорії пацієнтів Гастронал не рекомендується.

Застосування в дитячому віці

Засіб не призначається пацієнтам молодше 18 років. Вплив на дитячий організм не досліджувався.

Гастронал и дети

Тривалість лікування

Тривалість лікування узгоджується з лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Згідно з інструкцією, тривалість курсу становить 1 місяць.

Взаємодія з іншими препаратами

Гастронал поєднується з іншими лікарськими препаратами.

Передозування

Засіб приймається в дозах, прописаних інструкцією або лікарем. Випадки передозувань не реєструвалися.

Умови відпустки з аптек

Гомеопатичне засіб Гастронал відпускається без рецепта.

Умови зберігання

Препарат міститься в темному , недоступному для дитини місці. Допустимий діапазон температур становить +15 - + 25 ° С.

Термін придатності

Засіб придатне до використання на протязі 5 років від дати виготовлення. Забороняється застосування після закінчення терміну придатності.

Читайте також: & nbsp; Як застосовувати Беластезин при гастриті?

Аналоги

Підбір кошти з іншими активними речовинами і аналогічною дією на організм виконується лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Аналоги препарату Гастронал з ідентичним складом відсутні.

Гастронал аналоги

Відгуки

Лікування узгоджується з гастроентерологом. Гастронал відгуки пацієнтів отримує позитивні, що переконує в дієвості та безпечності препарату.

Ганна Костянтинівна, 37 років.

Протягом 10 років страждаю гастритом з підвищеною кислотністю . Навесні і восени мучать загострення. Минулої весни лікар призначив разом з іншими ліками Гастронал. Болі перестали турбувати, нормалізувався травлення. Приймаю по схемі, запропонованій лікарем. Відчуваю себе краще.

Леонід Павлович, 48 років.

Останнім часом після їжі відчував тяжкість в животі, набридала відрижка. Купив в аптеці Гастронал. Брав днів 5 по інструкції і відчув, що допомагає! Сходив на всякий випадок до лікаря. Гастроентеролог сказав, що у мене гастрит зі зниженою кислотністю. Лікар вилаяв за самовільне прийом ліків. Однак прописав його і сказав, що застали початок хвороби. Приймаю Гастронал, неприємні симптоми пішли.

Посилання на основну публікацію