Інструкція по застосування Гестіда, відгуки пацієнтів

Гестід - комплексний мед каменти на основі алюмінію, розроблений для нормалізації обмінних процесів шлунково-кишкового тракту. Ретельно підібрані компоненти формули знижують кислотність в шлунку, покращують травлення, завдяки низькій абсорбції вони не є небезпечними ощелачивающим системним впливом.

Форма випуску та склад Гестіда

Область застосування обумовлює і варіанти фармакологічних форм: медикамент індійська компанія Ранбаксі Лабораторіз Лтд випускає у вигляді жувальних таблеток по 20 або 100 штук в безчарунковій контурній упаковці. У коробці може бути 4-або 10 таких пластин. Зберігають ліки при кімнатній температурі і нормальній вологості, в недоступному для прямих ультрафіолетових променів і дітей місці. Термін зберігання інструкція вказує в межах 3-х років. На Гестід ціна невідома, так як в даний момент у вітчизняній аптечної мережі цього медикаменту немає.

Инструкция по применению Гестида, отзывы пациентов
Завдяки новій лікарській формі, приємний на смак препарат не створює дискомфорту під час курсу лікування

У кожній таблетці містяться базові інгредієнти: альгельдрат, гідроксид магнію, трісілікат магнію, симетикон. Крім активних компонентів, рецептуру доповнюють наповнювачами: крохмалем з кукурудзи, повідоном, барвником, сахарин натрію, сахарозою, хлоридом натрію, динатрію едетат, маслом м'яти, бензоатом натрію, ментолом, стеаратом магнію, очищеною водою, хлороформом.

жувальні таблетки - відносно нова лікарська форма. Приємний присмак м'яти дозволяє ретельно розжувати таблетку навіть при дискомфорті в шлунку. Це створює ідеальні умови для рівномірного впливу активних компонентів.

Фармакологічні властивості

Медикамент укрепляет защитные возможности слизистой Гестід - медикамент з антацидними властивостями, можливості його обумовлені особливостями компонентів формули:

 1. Солі магнію Mg2 + - усувають агресію соляної кислоти шлункового соку, пригнічують продукцію пепсину.
 2. магнію трісілікат - володіє всмоктуючим і обволакивающим ефектом.
 3. альгельдрат - ефективний абсорбент і цитопротектор: підвищує рівень простагландинів в слизовій оболонці, посилює мікроциркуляцію і синтез бікарбонатів, збільшує чисельність гликопротеидов, активує регенерацію епітелію.
 4. Симетикон - контролює поверхневий натяг газів, що накопичуються в шлунково-кишковому тракті, блокує процес їх подальшої освіти. Базові з'єднання з ШКТ не абсорбуються і на рівень іонів магнію і алюмінію в кровотоці не впливають.
Читайте також: & nbsp; Ефективні знеболюючі при гастриті

Можливості медикаменту багатоваріантних: він захищає шлунково-кишкового тракту від руйнування, зв'язує токсини і інші агресивні сполуки, блокує газоутворення.

Показання до застосування || | 88

Антацидные, противокислотные, обволакивающие, вяжущие возможности препарата позволяют применять его при разных видах дисфункции ЖКТ:

 • гіперацидному гастритах (як гостра, так і хронічна форма);
 • Виразкової хвороби шлунка або тонкого кишечника (при загостренні);
 • Синдром диспепсії невиразкового происхо дення;
 • печія і дискомфорт в шлунку, викликаних алкоголем, сигаретами, зловживанням кави, переїданням;
 • езофагіт;
 • метеоризм, посиленому газоутворення після операцій; || | 102
 • Гастроэзофагальном рефлюксе.
Инструкция по применению Гестида, отзывы пациентов
Використовують Гестід при підготовці пацієнта до обстеження

Призначають медикамент і з профілактичними цілями (для захисту шлунково-кишкового тракту від агресивного впливу ліків).

Противопоказания

Крім індивідуальної гіперчутливості до компонентів формули, жорстких обмежень для прийому препарату офіційна ін ція не вказує. Повноцінних досліджень впливу медикаменту на розвиток плода і здоров'я матері при вагітності, а також на його можливості проникати через біологічні бар'єри при грудному вигодовуванні, не проводилося.

При призначенні Гестіда вагітним пацієнткам треба оцінювати ефективність ліків для матері і передбачуваний шкоду для дитини

Рекомендації щодо застосування

Схема лечени определяется врачом, индивидуально Гестід інструкція із застосування рекомендує, як медикамент для перорального вживання.

Схему лікування лікар складає індивідуально, з урахуванням виду захворювання, супутніх патологій, індивідуальної реакції організму на препарат. У загальному випадку прописують по 1-2 таблетки через годину-дві після прийняття їжі. Прийом ліки - трьох-чотириразове. При несподіваному виникненні болю або печії таблетку розжовують відразу ж. Максимально допустима доза - до 8 штук на добу.

Додаткові рекомендації

Медикамент розрахований на короткий курс лікування. При необхідності тривалого використання моніторинг показників алюмінію Al 3+ в аналізах крові обов'язковий.

При нирковій і печінковій недостатності такий контроль необхідний в будь-якому випадку

Непередбачені явища

В цілому медикамент пацієнти переносять нормально, але при тривалому прийомі Гестіда (особливо без медичного контролю) або перевищенні дозування можливий розвиток небажаних наслідків:

 • остеопорозу, спровокованого погіршенням абсорбції фосфатів;
 • Порушення всмоктуючих возмо жності жкт;
 • Погіршення апетиту;
 • М'язової слабкості;
 • Розлади травлення.
При появі перелічених симптомів треба призупинити лікування препаратом і звернутися до лікаря для титрування дози або заміни препарату
Инструкция по применению Гестида, отзывы пациентов
Випадки передозування в офіційній медичній статистиці не зафіксовані

Варіанти лікарської взаємодії

При складанні схеми лікування лікар обов'язково враховує результати лікарського взаємодії , тому повідомляти про всі ліки, що приймаються паралельно, треба обязат Єльне

У випадку з Гестідом небажано його застосування в комплексі з антихолінергічними медикаментами, диазепамом, циметидином, дигоксином, препаратами заліза, ізоніазидом, фенотіазинами, тетрациклінами, жиророзчинних вітамінів. При необхідності спільного використання інтервал між вживанням Гестіда і цих препаратів повинен бути не менше двох годин.

Читайте також: & nbsp; Ефективний спазмолітик - Метацин

Гестід - аналоги

Протипоказань у таблеток немає, але при індивідуальній непереносимості замінити Гестід можна медикаментами з аналогічним механізмом впливу:

 • Алмагель А - суспензія для внутрішнього застосування;
 • Balkanpharma-troyan, Glenmark pharmaceuticals і World medicine - антацидні засоби, що зменшують метеоризм;
 • Антарейт, Ремедия - відпускають без рецепта; | || 168
 • Сималгел-вм – суспензия для перорального применения, продают по рецепту;
 • Релцер - таблетки відпускають за рецептом.

Вибір аналогів Гестіда - компетенція лікаря, в інструкції вони представлені для загального ознайомлення.

Що думають про таблетках споживачі

Гестід, як і всі антацидні медикаменти, застосовують часто і при різних патологіях ШКТ. Скласти про Гестіде певну думку відгуки не дозволяють: він зазвичай зустрічається в переліку ліків від печії без розгорнутого опису його ефективності. У рекомендаціях медиків для лікування гастриту з підвищеною кислотністю, виразок і печії Гестід характеризується як медикамент, що дозволяє оперативно купірувати біль і зняти дискомфорт. З негативних відгуків є інформація про те, що ліки рятує від печії тільки перший час, але причини її появи не вказуються.

Гестід, як і всі неабсорбуючих антацидні медикаменти, можна купувати без рецепта. При временном ухудшении пищеварения, боли в эпигастрии, диспепсических расстройствах можно разжевать таблетку. Если боли напоминают о себе снова и снова, маскировать такие симптомы обезболивающими лекарствами опасно. Ведь даже банальная изжога может быть предвестником гастрита или язвенного заболевания, требующих серьезного и продолжительного лечения.

Думка доктора Євдокименка про медикаментозне лікування печії - на відео:

Посилання на основну публікацію