Ефективне ліки ІТОМЕД, яке допомагає впоратися з цілим рядом патологій

ІТОМЕД - дієве лекарствен е засіб, яке призводить до стимуляції травної моторики. Даний ефект досягається завдяки посиленню вироблення ацетилхоліну.

Щоб домогтися потрібних результатів, дуже важливо чітко дотримуватися всіх лікарських рекомендацій і уважно вивчити інструкцію до препарату .

Особливості складу

Препарат виробляють в таблетованій формі. Таблетки мають двоопуклою формою і покриті плівкою. Кожна штука має масу 138 мг. У ній присутній 50 мг активного інгредієнта - гідрохлориду ітопріда.

Крім цього, таблетки містять додаткові компоненти. Ядро включає кукурудзяний крохмаль, стеарат магнію, моногідрат лактози і інші інгредієнти. Оболонка містить тальк, діоксид титану і т.д.

Ціна ІТОМЕД залежить від безлічі факторів. Серед них варто виділити політику аптеки і виробника ліків. В середньому вартість становить 380 рублів.

Итомед состав

Принцип дії

Средство приводит к усилению моторики пищеварительной системы. Это достигается благодаря ингибированию ацетилхолинэстеразы. Также немаловажное значение имеет антагонизм с D2-рецепторами дофамина. В результате данных процессов стимулируется выработка ацетилхолина и прекращается его повреждение.

Ліки виробляє противорвотное вплив, пов'язане з взаємодією з D2-рецепторами, які розміщаються в триггерной області. Ітопрід провокує придушення блювоти, яка спровокована апоморфіном. Також речовина стимулює пропульсивную моторику органів травлення в результаті антагонізму з дофаміновими D2-рецепторами. Також за цей процес відповідає інгібування активності ацетилхолінестерази.

Итомед принцип действия
Препарат справляє особливий вплив на верхні зони травної системи і стимулює переміщення по шлунку. В результаті його спорожнення поліпшується. Засіб не впливає на сироватковий рівень гастрину.

Фармакокінетичнівластивості

Активна речовина відмінно засвоюється органами травлення. Параметр відносної біодоступності кошти становить 60%. Граничні значення в плазмі - 0,28 мкг / мл.

Тривалість досягнення граничного рівня в плазмі після вживання 50 мг ліки - 30-45 хвилин. При повторному застосуванні 50-200 мг речовини тричі на добу протягом 7 днів фармакокінетичнівластивості є лінійними. Кумуляція речовини знаходиться на мінімальному рівні.

На 96% ітопрід вступає в зв'язок з білковими компонентами плазми - це перш за все стосується альбуміну. Менше ніж на 15% засіб взаємодіє з α1-кислим глікопротеїном. Речовина добре розподіляється в організмі. У підвищених концентраціях його можна виявити в печінці, тонкій кишці, наднирниках. Також засіб накопичується в нирках і шлунку. Показник розподілу - 6,1 л / кг.

При вживанні терапевтичної дозування ліків воно в незначному обсязі потрапляє в материнське молоко і мозок.

Метаболізм ітопріда відбувається в печінці. Це спостерігається під впливом флавінзавісімой монооксигенази. З 3 виявлених метаболітів лише один відрізняється невеликою активністю. Це відповідає 2-3% активності речовини.

Почки
Активний компонент залишає організм через нирки. На його напіввиведення потрібно 6 годин. У людей, які мають триметиламінурію, даний показник підвищується.

Показання

Ключовим показанням до застосування ІТОМЕД є симптоматична терапія невиразкової диспепсії, яка володіє функціональним характером. Це порушення супроводжується такими проявами:

 • Гастралгия;
 • Анорексія;
 • Дискомфортні відчуття в районі епігастрію;
 • Метеоризм;
 • Блювота;
 • Печія;
 • Нудота.
Читайте також: & nbsp; Медикамент Фамотидин для боротьби з підвищеній кислотності шлункового соку

Итомед Показания к применению

Особливості застосування

Ліки потрібно приймати перорально до їди. Зазвичай виписують по 1 таблетці. Їх потрібно пити тричі на день. Загальна добова кількість становить 3 таблетки, що відповідає 150 мг. Людям похилого віку потрібно зниження дозування.

Якщо ліки не було випито вчасно, згодом його потрібно приймати через однакові інтервали часу. Не слід вживати засіб в подвійний дозуванні для відшкодування пропущеного кількості.

Побічні ефекти

Основні побічні дії ІТОМЕД включають таке :

 1. При ураженні органів кровотворної системи розвивається тромбоцитопенія та лейкопенія;
 2. Порушення функціонування ендокринної системи загрожує появою симптомів гіперпролактинемії, гінекомастії;
 3. З боку органів травлення спостерігається надмірне вироблення слини, порушення стільця, нудота, жовтяниця. Також препарат здатний провокувати больові відчуття в районі епігастрію;
 4. При ураженні нервової системи спостерігаються головні болі, підвищена дратівливість, тремор кінцівок. Нерідко люди стикаються з порушеннями сну, запамороченням;
 5. Алергічні реакції проявляються у вигляді кропивниці. У складних ситуаціях є ризик розвитку анафілактичного шоку.

Також препарат здатний змінювати лабораторні показники. Після застосування ІТОМЕД існує ймовірність збільшення активності ACT, ГГТ, АЛТ. Також є ризик розвитку гіпербілірубінемії.

Итомед Побочные эффекты

Протипоказання

Інструкція по застосуванню ІТОМЕД включає відомості про таких протипоказання до використання речовини:

 • Лактазная недостатність;
 • Пищеварительные кровотечения;
 • Глюкозо-галактозна мальабсорбция;
 • Лактація;
 • Механічна закупорка і порушення цілісності слизових покривів травних органів;
 • Вагітність ;
 • Дитячий вік - препарат не дають людям молодше 16 років;
 • Висока чутливість до активної речовини або додаткове м інгредієнтів ліки.

З великою обережністю засіб виписують пацієнтам, які приймають м-холіноміметики і інгібітори холінестерази. Також вкрай акуратно засіб призначають літнім пацієнтам, які мають порушення роботи нирок і печінки.

Итомед Противопоказания

Особливості взаємодії

ІТОМЕД прискорює засвоєння інших ліків. Дана дія досягається за рахунок посилення шлункової моторики. Ця особливість обов'язково повинна враховуватися при призначенні медикаментозних засобів, які призводять до уповільнення вивільнення активного компонента або мають невисоку біодоступність.

Ліки володіє холинергической активністю. Цей ефект посилюється при комбінації кошти з інгібіторами холінестерази. Це ж спостерігається і при поєднанні кошти з м-холиномиметиками.

При поєднанні з м-холіноблокатори, такими як гастроцепин, гастрит або гіосцін, зменшується ефективність ітопріда. Речовини, які знижують кислотність шлункового соку, жодним чином не позначаються на активності ліки.

Читайте також: & nbsp; Ефективний засіб Рутацід від печії при підвищеній шлункової кислотності.

Противиразкові препаратине виробляють впливу на Прокінетична дія ітопріда. До них відносять цетраксат, циметидин, ранітидин. При поєднанні кошти з ніфедипіном, варфарином зв'язування з білковими елементами не змінюється. Це ж стосується комбінації з диклофенаком.

Особенности взаимодействия

Особливі вказівки

Якщо виникають прояви галактореи або гинекомастии, потрібно повністю скасувати або на час призупинити лікування. При терапії первинного біліарного цирозу є ймовірність появи декомпенсації цирозу печінки перехідного характеру. Після припинення прийому ліків даний ефект зникає.

Під час терапії краще відмовитися від управління транспортом або занять небезпечними видами діяльності, які потребують високої концентрації уваги і хорошій швидкості реакцій.

При вагітності ліки не застосовують. Вживання терапевтичних доз ітопріда призводить до незначного проникненню речовини в материнське молоко. Тому під час лактації ліки краще не приймати.

Аналоги

При непереносимості речовини можна підібрати дієві аналоги ІТОМЕД. До них відносять наступне:

 • Зіридів;
 • Ітопра;
 • Праймер;
 • Ганатон.

Особливості зберігання

Ліки потрібно тримати при температурі менше 25 градусів. Робити це необхідно в сухому і темному місці. При дотриманні всіх умов засіб дозволяється зберігати 3 роки.

Відгуки

Численні відгуки про ІТОМЕД підтверджують високу ефективність препарату:

Микола: Мені ІТОМЕД виписав лікар для усунення симптомів хронічного гастриту. Можу сказати, що ліки має високу ефективність. Практично відразу після застосування у мене пропали больові відчуття і метеоризм. Дуже задоволений отриманими результатами!

Марина: Використовувала ІТОМЕД для лікування хронічного рефлюкс-езофагіту. Завдяки застосуванню кошти практично відразу пройшла печія, метеоризм, відчуття тяжкості. Також речовина в короткі строки відновило нормальний апетит.

Щоб домогтися гарних результатів, дуже важливо чітко дотримуватися інструкції і дотримуватися лікарські рекомендації.

Посилання на основну публікацію