Ідеальний засіб лікування виразкових уражень шлунка - контролок

контролок - лікарський засіб, спрямоване на зниження секреції шлункових залоз. Препарат призначається при таких захворюваннях, як гастроезофагеальна рефлюксна хвороба слабкому ступені вираженості у дорослих, виразкова хвороба 12-палої кишки або шлунка в період загострення, гастрит, що супроводжується появами ерозивних утворень, а також застосовується одночасно з антибіотиками при ерадикації Helicobacter pylori.

Грамотне застосування препарату, відповідне рекомендацій лікаря, в стані швидко позбавити людину від досить серйозних патологій.

Особливості фармакодинаміки

Основні речовини міді каменти відразу після його первинного застосування повністю блокують в організмі заключну стадію загальної секреції виробленої соляної кислоти. За рахунок цього знижується базальна і відповідно стимульована секреція присутньої в шлунку соляної кислоти. Подібні процеси відбуваються в організмі незалежно від природи і особливостей подразника.

Після початкового прийому таблетки 20 мг основна речовина знижує секрецію соку шлунка на 24 % вже через 2-3 години і на 35% через добу. Якщо препарат приймається раз на добу протягом 7 днів антисекреторна активність збільшується приблизно до 56%. Даний показник досягається вже через 2-3 години після прийому лікарського засобу.

Якщо препаратом лікується виразка дванадцятипалої кишки, якщо був встановлений діагноз Helicobacter pylori, препарат має не менше швидкий позитивний ефект. Єдине на що потрібно звернути увагу на невелике зниження загального рівня чутливості інфекційних мікроорганізмів до прийнятих антибіотиків.

Чи не виявляється впливу на природну моторику і функціонування шлунково-кишкового тракту, а загальна активність секрету повністю нормалізується приблизно через три доби після повного завершення курсу лікування.

При порівнянні з іншими лікарськими інгібіторами загального протонного насоса в організмі контролок характеризується більш високою хімічною лікарської стабільністю. При цьому наголошується нейтральний pH і відносно невеликий потенціал спільної взаємодії з оксидазної природною системою роботи печінки.

З цієї причини раніше не спостерігалося значного з клінічної точки зору взаємодії між описуваних препаратом та іншими засобами лікування.

Контролок особенности

Фармакокинетика

Основна речовина препарату достатньо швидко проникає в кров і в шлунок і кишечник після вживання препарату всередину. Максимальна кількість лікувального речовини утворюється в крові відразу після використання первинної дози в 40 мг через 2,5 години.

Цей показник практично завжди залишається незмінним, незалежно від часу застосування лікарського засобу. Час напіввиведення медикаменту контролок в середньому становить одну годину.

Властива медикаменту фармакокінетика дорівнює за часом, як після одноразового, так і після декількох разів використання препарату. Серед інших особливостей фармакокінетики можна відзначити наступні фактори:

 • Процес зв'язування основного компонента - пантопразолу з плазмовими кров'яними клітинами становить приблизно 98%;
 • Головні терапевтичні речовини препарату метаболізуються в печінці;
 • Основний спосіб повноцінного виведення препарату прокладений через ниркову систему. Близько 80% основного компонента виводиться саме так. Інший обсяг пантопразола виводиться за допомогою кишечника;
 • Головним метаболітом в складі крові і в складі сечі є компонент десметілпантопразол, який кон'югує з сульфатом;
 • Повна біологічна доступність таблеток становить 77%;
 • Одночасний прийом прийнятого медикаменту з їжею не впливає на площу, розташовану під кривою «час-концентрація»;
 • В процесі вживання пантопразолу у пацієнтів, що мають обмежений процес функціонування нирок, знижувати дозування не потрібно.

Контролок фармакокинетика

У здорової людини час напіввиведення основного речовини є відносно нетривалим. Відповідно до проведених обстежень, діалізується тільки відносно невелика частина основного компонента. У пацієнтів з позначеним на цироз печінки час напіввиведення трохи збільшується і становить приблизно 7-9 годин.

Для таких людей показник AUC стає вище приблизно в 5-6 разів. Також приблизно в півтора рази зростає Cmax в порівнянні з абсолютно здоровими пацієнтами. Якщо подібні явища проявляються у літніх людей, вони не відносяться до категорії клінічно значущих.

Форма випуску та склад Контролок

Ліки випускається у вигляді звичайних таблеток і порошку. Таблетки виконані в овальній формі, покриті жовтою кишечнорастворимой плівкою, а ядро ​​має білий колір. На одній стороні нанесено маркування коричневого кольору, що позначає дозування препарату - 20/40 мг. Таблетки реалізуються в різних обсягах, з різною кількістю блістером в упаковці:

 1. Три блістери по 5 штук;
 2. 1 або 4 блістери по 7 штук;
 3. 1 або 2 блістери по 14 штук.
Таблетированная форма випускається в звичайних картонних коробках. Можна підібрати оптимальне дозування для себе, спираючись на призначений лікарем курс лікування.

Контролок порошок Порошок призначений для приготування розчину, який потрібно ввести внутрішньовенно. Це біла і зовсім суха консистенція, яка реалізується в виконаних зі скла флаконах. В одній пачці йде по одному флакону.

Незалежно від форми випуску лікарського засобу, в його складі присутній активний компонент пантопразол в обсязі 20 або 40 мг. Серед допоміжних речовин таблетованій форми можна відзначити натрію карбонат, кросповідон, повідон, магнію кальцію.

Читайте також: & nbsp; Все про препарат Гастрогуттал - склад, спосіб застосування, побічні ефекти та відгуки

В порошку присутні такі додаткові компоненти, як едетат динатрію і гідроксид натрію.

Протипоказання до застосування

Перш ніж описати спосіб застосування препарату і дозування, варто відзначити, що існують певні протипоказання. Лікарський засіб не вживається при вагітності і лактації, у віці до 18 років, а також при підвищеній чутливості до основних входять до складу компонентів.

Спосіб застосування таблетованої форми

Таблетки Контролок вживають всередину до прийняття їжі, запиваючи склянкою води. Розжовувати таблетки і якимось чином подрібнювати їх не потрібно. Режим звичайного дозування визначається лікарем і суворо за показаннями.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба

Препарат ідеально справляється з такими неприємними симптомами захворювання, як кисла відрижка, нудота і печія. Якщо захворювання протікає з легкої виразністю, фахівець призначає приблизно по 20 мг в день.

Позитивна динаміка спостерігається приблизно через 2-3 дня терапії, але для усунення неприємних ознак і загального терапію потрібно продовжувати один тиждень. Якщо перші три дні не виникло ніяких поліпшень, потрібно проконсультуватися з лікарем для призначення іншої схеми терапії.

Виразкова хвороба

Если пациенту диагностируется язвенные поражения желудка или 12-перстной кишки, препарат назначают в объеме 40-8- мг за сутки. Чтобы снять обострение потребуется пройти терапию в 14 дней для 12-перстной кишки или 4-8 недель для лечения желудка. После получения положительного результата в терапии препарат применяется в течении двух недель в объеме 20 мг за сутки.

Ерадикація Helicobacter pylori

При даній проблемі зі здоров'ям контролок призначається в разовій добовій дозуванні від 20 до 40 мг. Для успішного лікування захворювання препарат потрібно приймати з такими антибіотиками, як амоксицилін - 1000 мг і Кларитроміцин - 500 мг. Як аналогів можна використовувати Метронідазол - 500 мг і Кларитроміцин - 500 мг. Лікарські засоби застосовуються по два рази. Загальна тривалість лікування в середньому становить 1-2 тижні.

Хворим, які мають проблеми з печінкою, дозування з 80 мг знижують приблизно до 40 мг. В процесі лікування обов'язково проводиться контроль над загальними біохімічними параметрами складу крові. Якщо результати аналізів показують підвищення печінкових ферментів, вживання препаратів слід повністю перервати.

Літнім пацієнтам, які мають проблеми з нирками, в корекції дози немає необхідності. При цьому добова доза не повинна бути більше 40 мг.

контролок у вигляді таблеток не призначається в якості профілактики. Для цієї мети призначаються інші лікарські препарати.

Застосування ін'єкційного розчину

У більшості випадків розчин Контролоку готується на основі змісту одного флакона і 10 мл аптечного фізіологічного розчину. У деяких випадках лікарі радять розводити порошок зі 100 мл розчину і додається 5% -ий розчин глюкози.

Препарат в такому вигляді вводиться внутрішньовенно і обов'язково повинен мати показники рН = 9. Вводиться лікарський засіб строго протягом 2-15 хвилин, і бажано відразу після приготування. Готовий розчин не повинен зберігатися більше 3 годин.

Порошок, розведений для введення всередину, призначається в разі, якщо немає можливості приймати таблетки. Рекомендована добова доза при всіх перерахованих вище патологіях становить 40 мг, але в залежності від перебігу захворювання дозування може бути зменшена або збільшена. Якщо для успішного лікування необхідно приймати ліки в обсязі 80 мг, його розбивають на два прийоми.

Контролок раствор
На відміну від таблетованій форми, розчин у вигляді ін'єкцій можна застосовувати в якості профілактики, а також при лікування такого явища, як стресова виразка і її ускладнення - перфорація, пенетрація і кровотеча.

побічні дії

В процесі лікування Контролоком, який вживається тільки за призначенням і з дотриманням рекомендацій лікаря щодо дозування побічні ефекти практично не спостерігаються. Все возможн Перші побічні ефекти поділяються на часті і рідкісні, все залежить від індивідуальних особливостей організму. Найбільш часто у пацієнтів проявляється головний біль і часті напади діареї.

Одночасно з цим в процесі терапії людина може зіткнутися з такими явищами:

 1. Система травлення - нудота і блювота, загострена сухість у роті , сильний метеоризм і больові відчуття в животі;
 2. Кісткова і м'язова системи - гостра артралгія і міалгія;
 3. Ендокринні порушення - досить рідко зустрічається гінекомастія;
 4. Імунна захисна система - чутливість до лікувальних речовин препарату;
 5. Природна система сечового Олені - гострий нефрит і його прояви;
 6. Проблеми з нервовою системою - часто повторюється головний біль, слабкість із запамороченням, а також дисгевзія;
 7. Кров і її звернення - агранулоцитоз, можлива лейкопенія, гостра або хронічна панцитопенія;
 8. Підшлункова залоза і печінка - підвищення виробляються в печінці ферментів, зростання кількості білірубіну, рідко спостерігається прояв білірубіну;
 9. Зір - незначне затуманення;
 10. Кожные покровы – зуд, сыпь и незначительные проявления экземы;
 11. Обмін речовин збільшення ліпідів, збій в масі тіла;
 12. Психіка - зустрічаються проблеми зі сном або виникають невеликі депресивні прояви. Також спостерігалися галюцинації та сплутаність свідомості.
Контролок побочные действия
Вживання препарату при неправильному прийомі або при підвищеній чутливості може викликати певні загальні нездужання. Серед них можна відзначити такі неприємні явища, як слабкість, хронічну втому, нездужання, незначне підвищення температури і набряки.

До уваги

Дуже важливо перед початком проведеної терапії повністю виключити розвиток злоякісних утворень. Причина в тому, що ефективна дія препарату може замаскувати всі неприємні ознаки, на які варто було б звернути увагу.

Читайте також: & nbsp; Показання до застосування Вентера, аналоги і рекомендації лікарів

Це одне з найважливіших правил, що дуже важливо дотримуватися в процесі або перед прийомом лікарського препарату. Існує ще кілька правил, які обов'язково потрібно дотримуватися і брати до уваги: ​​

 • Перед прийомом Контролоку потрібно порадитися з лікарем і пройти призначеному їм обстеження;
 • Не варто продовжувати лікування при таких проблемах, як анемія, стрімка втрата ваги, небезпечні для життя шлунково-кишкові кровотечі, проблеми з ковтанням і блювота з елементами крові;
 • Консультація лікаря необхідна при проведеному раніше хірургічному втручанні;
 • Скасувати препарат або змінити його дозування потрібно в случ е тривалої симптоматичної кишкової диспепсії і неприємною печії.
Контролок и печень
З обережністю призначається засіб лікування при наявності проблем з печінкою. Йдеться про такі неприємності, як жовтяниця або печінкова недостатність. Не можна обійтися без консультації лікаря при наявності різних серйозних захворювань, які погіршують здоров'я.

Пацієнти, вік яких старше 55 років обов'язково повинні отримати консультацію лікаря при утворенні нових або вже змінилися основних симптомів.

також необхідно знати, що лікування Контролоком разом з препаратами, які знижують в шлунку кислотність соку, може трохи збільшити розвиток інфекцій типу Campylobacter spp., Salmonella spp. або Clostridia difficile.

При вживанні лікарського засобу потрібно утримуватися від діяльності, пов'язаної з управлінням серйозними механізмами і від стандартного управління сучасним автотранспортом. Все це вимагає швидкої реакції і застосування більш пильної уваги, а через затуманення і запаморочення з'явиться ризик прояву аварійних ситуацій.

Лікарська взаємодія

Препарату властиво зниження всмоктуваності прийнятих лікарських засобів. Як відомо, рівень їх біодоступності прямо залежить від рН середовища, що знаходиться в шлунку. З тієї причини, що контролок утворює захисну плівку на поверхні шлунка і кишечника, ефект від прийнятих препаратів трохи знижується.

Без будь-якого ризику контролок допускається використовувати одночасно з категоріями наступних лікарських препаратів:

 1. Бета-адреноблокаторы – препарат категории Метопролол, современные блокаторы каналов кальция –Нифедипин;
 2. Препарати серцевихглікозидів - Дигоксин при наявності хвороб серця і судин препарат вживати можна;
 3. Антациди, всі види антібіотов типу Кларітр мицин і Амоксицилін при патологіях в шлунково-кишковому тракті;
 4. Діазепам при наявності тривожних або нервових станах і проблемах зі сном;
 5. Льовотіроксин і Глібенкламід, якщо відзначаються захворювання ендокринології;
 6. Такролімус або циклоспорин можна застосовувати після проведеної трансплантації;
 7. можна вживати контролок з пероральними контрацептивами разом.
В обов'язковому порядку вживається лікарський засіб, якщо проводиться терапія сучасними нестероїдними препаратами - Феназон, карабамазепіна, Диклофенак і так далі.

З обережністю застосовується засіб при одночасному вживанні препарату з непрямими антикоагулянтами типу варфарину або фенпрокумон. Розвиток певного значимого з клінічної точки зору лікарського засобу зі спиртом, теофіліном або кофеїном не було виявлено.

Аналоги препарату

контролок в аптеках можна придбати за цілком доступною вартості. Упаковка з кількістю таблеток 14 штук можна реалізується за ціною приблизно 300 рублів за дозування 20 мг і 380 рублів за таблетки дозуванням 40 мг. Контролок у флаконах реалізується за ціною 390 рублів.

Якщо немає можливості пройти лікування препаратом Контролок, можна провести терапію одним з аналогів. Серед найпопулярніших з них можна відзначити:

 • Панум;
 • Санпраз;
 • Пептазол;
 • Кросацід;
 • Зипантола;
 • Нольпаза.

контролок і їм подібні лікарські засоби потрібно зберігати при загальній температурі не нижче 25 градусів в недоступному для малюків місці і затемненому. При зберіганні ліки в такому режимі термін його придатності становитиме рівно три роки.

Що стосується відпустки препарату з аптек, то таблетки в дозуванні 20 мг відпускаються без лікарського рецепта, а препарат в дозуванні 40 мг відпускаються тільки за рецептом лікаря.

Відгуки про Контролоком

Багато пацієнтів, які пройшли лікування даним лікарським засобом, характеризують його, як якісний , зручний, швидкодіючий препарат. Ось кілька відгуків, що описують основні переваги лікарського засобу.

Михайло, 42 роки «Приїхав з відпустки із запаленням слизової шлунка. Мучили жахливі болі, особливо натщесерце, а також сильно постійно була печія. Лікар поставив гастрит і призначив контролок. Буквально через два дні зникли всі неприємні симптоми, а приблизно через тиждень гастриту, як і не бувало ».

Тетяна, 34 роки« Досить довгий час мене сильно мучила важкість у животі і печія. Таблетки давали тільки короткочасний ефект. Пропилу за призначенням лікаря курс Контролоку і відразу відчула значне полегшення. Зараз неприємні симптоми виникають досить рідко, тільки після прийому важкої їжі. Для мене особисто контролок є унікальним лікарським засобом, і що більш важливо, відносно недорогим ».

Оксана, 23 роки« Мене виразка просто змучила, незважаючи на молодість. Це наслідки стресу. Лікар призначила контролок і Собача. Приймаю вже місяць і відчуваю значні поліпшення ».

Висновок

контролок характеризується великою кількістю різних переваг, які вигідно виділяють його серед численних аналогів. Вартість всього пройденого лікування не є високою, що ще більше збільшує дієвість і популярність лікарського засобу.

Багато фахівців в процесі боротьби з виразковими захворюваннями радять застосовувати саме цей препарат, він досить швидко знімає всі симптоми, швидко загоюючи виразкові і запальні е поразки.

Посилання на основну публікацію