Як БАД Нормоспектрум допомагає при гастриті

Нормоспектрум - біологічно а ктівная препарат, що містить в складі комплекс біфідобактерій і лактобактерій, корисних мінералів і вітамінів для поліпшення процесів травлення. Детальніше про цей препарат, його впливі на організм, а також інструкція із застосування - вся необхідна інформація наведена в нашій статті.

Склад лікарського засобу

Аннотация БАД
Склад лікарського засобу

Нормоспектрум относится к группе комплексных синбиотиков. В одній таблетці міститься не менше 500 млн живих культур наступних корисних бактерій. Це Bifidobacterium bifidum 1, Bifidobacterium longum B379M, Bifidobacterium bifidum 791, Bifidobacterium breve 79-88, Bifidobacterium infantis 79-43, Lactobacillus acidophilus NK-1, Lactobacillus plantarum 8-РА-3, Lactobacillus casei КНМ-12.

Крім того, склад збагачений вітамінами і мінералами, найбільша кількість яких становить вітаміни груп Е, С і В, фолієва і пантотенова кислота, біотин, рибофлавін, ніацин, селен, цинк та інші. Для поліпшення процесів травлення також передбачені харчові волокна, мікрокристалічна целюлоза і інулін.

Форма випуску

Условия хранения
Форма випуску препарату

Препарат випускається у вигляді капсул по 0,5 грама. В упаковці йде 30 капсул, що забезпечує місячний прийом кошти. Крім Нормоспектрума для дорослих, існує і дитяча дозування. Нормоспектрум юніор - це спеціальна вітамінна добавка, дозволена до вживання з семи років. Перед застосуванням препарату для дітей, необхідно отримати згоду педіатра.

Показання до застосування

Прийом препарату варто обговорити з лікарем. Зазвичай капсули дуже добре переносяться навіть при тривалому періоді використання, але можливі і протипоказання. Важливо дотримуватися рекомендованих доз і курсу прийому, щоб не допустити виникнення побічних ефектів.

В яких випадках рекомендовано застосування Нормоспектрума:Поражение пищевода, желудка и кишечника при глистной инвазии

 1. Комплексне лікування гострих запальних процесів органів шлунково-кишкового тракту;
 2. Поражение пищевода, желудка и кишечника при глистной инвазии;
 3. Відновлення мікрофлори шлунка і кишечника після прийому антибіотиків, радіо-та хіміотерапії;
 4. Профілактика авітамінозу;
 5. Період виношування дитини та підготовці до зачаття;
 6. У час грудного вигодовування для профілактики нестачі вітамінів і мінералів;
 7. При підвищених фізичних та інтелектуальних навантаженнях;
 8. Імунодефіцити різної етіології;
 9. Загальнозміцнююче засіб в період сезонних застуд та авітамінозів ;
 10. При погіршенні режиму і якості харчування;
 11. Лікування і профілактика дерматологічних воспалит Єльне захворювань.
Популярно використання Нормоспектрума в програмах професійної корекції ваги. Препарат покращує процеси травлення і дуже м'яко впливає на організм. При цьому втрата зайвих кілограмів відбувається дуже плавно і поступово, а брак вітамінів, як при звичайних дієтах, не спостерігається.

Можливі протипоказання

На компоненти препарату рідко спостерігається алергічна реакція. В основному це пов'язано з індивідуальною непереносимістю. Перед прийомом необхідно проконсультуватися з лікарем. Заборонено використовувати для дітей молодше 14 років. Виняток становить Нормоспектрум юніор, який призначений для застосування в дитячому та підлітковому віці з 7 і до 18 років.

Читайте також: & nbsp; Коли і з якою метою призначають Омепразол

Інструкція до застосування

Залежно від типу захворювання призначається по одній - дві капсули в день після їди. Дітям до 14 років необхідно використовувати Нормоспектрум юніор, який розрахований на вік від 7 до 18 років.

Схема прийому при лікуванні гастриту

Капсулы препарата
Схема прийому при лікуванні гастриту

для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту використовується Нормоспектрум в дозуванні однієї капсули в день. Курс становить не менше 20 - 30 днів кожні півроку. При лікуванні гастриту і виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки, Нормоспектрум використовується в комплексі з іншими препаратами. Дозування становить по одній капсулі два - три рази на день.

Курс лікування залежить від загальної реакції організму на медикаментозне лікування і може становити шість - десять місяців.

Лікарська взаємодія

Нормоспектрум можна комбінувати з антибактеріальними препаратами. Не можна поєднувати з алкоголем (немає даних для дослідження), а також спиртовмісних засобами. Прийом препарату не впливає на здатність керувати транспортом і складними механізмами.

Побічні ефекти

В ході експериментальних досліджень негативних реакцій на склад капсул виявлено не було. У зазначеному дозуванні Нормоспектрум не викликає побічних ефектів. У разі проявів індивідуальної непереносимості рекомендується відміна препарату і прийом абсорбуючих засобів.

Вартість препарату

Ціна за упаковку Нормоспектрума коливається від 557 до 752 рублів. В упаковці знаходиться від 30 капсул.

Аналоги і порівняння

Представлені вітамінні комплекси мають унікальні властивості, тому коштів з аналогічним складом на ринку немає. Схожим дією володіють перераховані далі добавки.

Найбільш популярні аналоги:

 • Бифидумбактерин;
 • Лацидофіл;
 • Апібакт;
 • Биофлор;
 • Сімбіформ;
 • Биоспорин;
 • Дуопік;
 • Лактімак;
 • Лактовіт;
 • Лактіале;
 • Нормобакт.

Найчастіше порівнюють дію двох аналогів: Максілак або Нормоспектрум що краще. Склад цих коштів помітно відрізняється, тому вибір краще робити за вказівкою фахівця. Обидва препарати часто використовуються при антибактеріальної терапії та лікуванні гострих захворювань шлунково-кишкового тракту. За відгуками, Нормоспектрум проявив велику ефективність, але тут необхідно розглядати також і інші показники (тип захворювання, вік і наявність інших хвороб у пацієнтів).

Аналог препарата
Максілак

Для заміни препарату на засіб з аналогічною дією необхідно проконсультуватися з лікарем. Склад і фармакологічні властивості представлених засобів помітно відрізняються, тому обов'язково варто переконатися в їх ефективності та безпеки, а також відсутності негативної реакції на компоненти препарату.

Читайте також: & nbsp; Застосування Урсосану при гастриті - інструкція, побічні ефекти і аналоги

Відгуки про застосування

Леонід: Гастрит у мене зі школи, періодичні напади знімаю за звичною схемою, яку мені ще дільничний педіатр написав. Два роки тому вирішив серйозно підійти до цього питання: пройшов повне обстеження, здав аналізи і порадився з двома гастроентеролога незалежно між собою. У підсумку в комплексній терапії мені обидва фахівця порадили саме «Нормоспектрум». Були проблеми купити його в нашому місті, довелося замовляти через інтернет. Препарат підійшов відмінно, потім замовляв вже на повний курс.

Вікторія: «Нормоспектрум» приймала сама при дисбактеріозі після антибіотиків. Лікар не прописала пребіотики при лікуванні гаймориту, в результаті трохи до виразки не дійшло. Препарат допоміг дуже добре, вже на другий день прийому нормалізувати травна функція.

Денис: Приймаю «Нормоспектрум» періодично курсами раз на півроку. Мій хронічний гастрит ще не цілком залікували, але вже можу собі дозволити деякі заборонені раніше продукти. Раніше весь час отримував загострення через порушення дієти (не моє це), зараз шлунок не так болісно на такі похибки реагує.

Посилання на основну публікацію