Препарат Паріет ефективний для лікування захворювань шлунка з підвищеним рівнем кислотності

Таблетки паріет популярні в середовищі людей, які лікують гастрит та інші захворювання, пов'язані з дією шлункової кислоти н а органи. У препарату багато аналогів, але навіть висока ціна не відлякує пацієнтів. Вони впевнено проходять курси лікування отримують чудові результати.

Але у Париета, як і будь-яких ліків, є безліч нюансів застосування, виражені побічні ефекти і протипоказання, від яких не застраховані люди з гастритом.

Форма выпуска, состав и производитель

Препарат випускають тільки в таблетках в дозуваннях 10 і 20 мг. З аптеки таблетки з вмістом головного діючої речовини 10 мг відпускаються без рецепта, але на 20 мг варіант потрібно лікарське дозвіл.

До складу Париета входить 9,42 мг рабепразолу (18,85 мг для дозування 20 мг). Додатково до складу включені інші продукти, на прикладі ліки 10 мг:

 • Оксид магнію - 44,7 мг;
 • Вабить - 26 мг;
 • Гідроксипропілцелюлоза слабозамещенная - 13 мг;
 • гіпромелози фталат - 8,5 мг;
 • Гідроксипропілцелюлоза - 4 мг;
 • Стеарат магнію - 1 мг;
 • моногліцерид - 0,85 мг;
 • Тальк - не більше 0,8 мг;
 • Діоксид титану - 0,43 мг;
 • Оксид заліза червоний - 0 , 02 мг;
 • Карнаубський віск - 0,0015 мг;
 • А також харчові сірі чорнила.

На упаковці Париета можна помітити вказівку різних виробників: «Джонсон і Джонсон »(Росія), CILAG, AG (Швейцарія) і EISAI (Японія). Виробник ліки знаходиться в Японії і випускає таблетки під маркою EISAI.

Однак ліки виготовляється на замовлення російської фірми «Джонсон і Джонсон», що підтверджується реєстраційним посвідченням. Швейцарська фірма виробляє виключно упаковку для засобу.

Саме власник реєстраційного посвідчення - російська компанія - відповідає за якість товару, приймає всі претензії, контролює процес виробництва і видає дозвіл японцям і швейцарцям. І всі ці фірми вказуються у вкладиші як виробники.

Париет состав

Вартість таблеток

Паріет випускається в упаковках по 7, 14 і 28 штук. Вартість залежить від кількості таблеток в упаковці і дозування діючої речовини.

Дозування / кількість штук 10 мг, 7 штук 10 мг, 14 штук 20 мг, 14 штук 20 мг, 28 штук
Ціна (середня) Від 800 рублів Від 1300 рублів Від 2000 рублів Від 3500 рублів

у Париета достатній термін придатності - 2 роки в закритій упаковці. Для лікування часто призначають дозування по 20 мг діючої речовини, приймати які потрібно не один місяць. Купівля великий пачки ліків допоможе заощадити кошти.

Париет стоимость

Показання до застосування Париета

Інструкція по застосуванню Париета розділяє показання до його застосування в залежності від кількості діючої речовини. Так, продукція з 10 мг рабепразолу призначена:

 1. Для боротьби з симптомами підвищеної кислотності (відрижка, печія, присмак кислоти);
 2. Для симптоматичної терапії ГЕ (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба), яка протікає без езофагіту.

Паріет 10 мг діючої речовини не призначений для лікування, але використовується для боротьби з симптомами. Відгуки на Паріет, відписувався відсутність ефективності препарату при лікуванні гастриту, нерідко не враховують цей фактор.

Париет показания к применению
Паріет 20 мг призначений для профілактики і лікування хвороб, що виникають через підвищену кислотність шлунка.

гастрит, загострення виразки будь-якого виду, ГЕРБ, рефлюкс-езофагіт, а також стресові захворювання шлунка з підвищеним рівнем кислотності - всі ці хвороби в гострій формі чудово піддаються лікуванню за допомогою Париета. Він допомагає боротися з Хелікобактер пілорі і може застосовуватися для профілактики хвороб, пов'язаних з активністю бактерії (виразка, гастрит).

Паріет для лікування гастриту

Основна мета лікування хронічного гастриту - це усунення патогенного дії соляної кислоти на стінки шлунка. Терапія захворювання передбачає знищення бактерії хелікобактер пілорі. Паріет з успіхом застосовується для досягнення обох цілей:

 • Блокує вироблення соляної кислоти швидко і якісно;
 • Ліки практично не залежить від активності ферментів печінки, за рахунок чого знижується взаємодія з іншими препаратами; | ||
 • Сприяє повного усунення неприємних симптомів гастриту (печія, задишка, біль) при комплексному лікуванні і дотриманні дієти;
 • Діяти починає в першу добу використання, стійке зникнення симптомів відзначається на 3-4 день; || | 169
 • Хорошо подавляет активность Хеликобактера, но из организма его не устраняет полностью. В сочетании с антибиотиками эффективность лечения заметно повышается;
 • Паріет впливає на активність антибіотиків, знижуючи їх дозування і посилюючи антибактеріальний ефект.

Швидкість роботи Париета не пов'язана з кількістю активної речовини (10 або 20 мг) в призначеному рецепті.

Париет для лечения гастрита

Протипоказання і побічні дії

Обидві форми препарату не можна приймати при підвищеній чутливості пацієнта до головної дієвої компоненту або додатковим речовин. Протипоказаний Паріет і при інших станах:

 1. Грудне вигодовування і вагітність;
 2. Діти до 12 років (20 мг), діти до 18 років (10 мг);
 3. С осторожностью следует применять при тяжелых формах почечной недостаточности.
Протипоказань щодо вживання Париета разом з алкоголем немає, але лікарі не рекомендують приймати алкогольної продукти в період лікування.

Побічні ефекти

Частота виникнення побічних ефектів у відповідь на застосування Париета відносно невисока. У більшості випадків препарат добре переноситься пацієнтами, а виникають ускладнення проходять швидко і не заподіюють значної дискомфорту:

 • Імунітет. Рідко виникають алергічні реакції;
 • Кроветворная система. Рідко утворюється тромбоцитопенія, лейкопенія і нейтропенія;
 • Обмін речовин. Рідко виникає гіпомагніємія;
 • Печінка. Рідко - лікарський гепатит, енцефалопатія і жовтяниця при тривалому вживанні;
 • Нирки і сечовидільна система. Дуже рідко - нефрит;
 • Шкіра і навколишні тканини. Рідко - бульозні ураження, кропив'янка. Дуже рідко - еритема, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз;
 • Кістки і м'язи. Рідко - артралгія і міалгія;
 • Репродуктивна система. Дуже рідко - гінекомастія.
Читайте також: & nbsp; Дія препарату Бифидумбактерин при лікуванні гастриту

Реакції систематизовані по частоті: дуже часто (1 з 10 пацієнтів і більше), часто (1 випадок на 10-100 пацієнтів), нечасто ( 1 випадок на 100-1000 пацієнтів, рідко (в межах 10000 випадків), дуже рідко (1 випадок на 10001 і більше пацієнтів).

Париет побочные эффекты

передозування

Випадки передозування фіксуються дуже рідко. в основному посилюються побічні ефекти, усунути їх можна промиванням шлунка і прийомом ентеросорбентів (білий або активоване вугілля).

Взаємодія з іншими ліками

Таблетки Паріет не рекомендується застосовувати з Атазанавір, так як вони знижують його ефективність. Паралельно з лікуванням рабепразол не можна користуватися активованим вугіллям - він знижує ефективність дорогих ліків.

Особливі вказівки

Дієтичне харчування без ароматних спецій, жирних і смажених продуктів, а також гострих страв помітно підвищує терапевтичну ефективність Париета. Перед лікуванням будь дозуванням препарату рекомендовано пройти обстеження для виключення злоякісних утворень в шлунку.

Тривалий прийом без перерв, зловживання симптоматичним лікуванням 10 мг дозуванням призводить до вимивання кальцію з організму, розвитку остеопорозу і переломів.

Особые указания
В процессе лечения Париетом нельзя параллельно использовать аналоги средства, смешивать препараты для понижения кислотности желудка.

Способи застосування і дозування

Таблетки Паріет потрібно приймати цілими, запиваючи водою. Від їжі і часу доби активність препарату не залежить. Таблетки 10 мг потрібно приймати 1 раз на добу, бажано вранці для ефективного придушення неприємних симптомів і продовження активності Париета на весь день. При дотриманні встановленої доктором схеми лікування ефективність ліків підвищується.

Якщо протягом 3 діб після початку лікування не спостерігається поліпшення, потрібен огляд гастроентеролога. Без лікаря лікуватися Парієтом можна не довше 2 тижнів.

Таблетки Паріет 20 мг потребують рецепту лікаря і суворого дотримання прописаної схеми лікування. Тривалість лікування залежить від форми та стадії гастриту, але зазвичай призначають 1 таблетку на добу протягом мінімум 4 тижнів. На схему лікування впливають супутні захворювання.

Дотримуватися обережності повинні пацієнти з важкими формами ниркової недостатності. Для лікування дітей від 12 років дотримуються таку ж схему, як у дорослих.

Порівняння популярних аналогів Париета

Ліки володіє досить високою ціною, іноді викликає критичні побічні ефекти. У пошуках альтернативи люди купують аналоги Париета, вибирають препарати з іншим чинним речовиною і часто цікавляться, що ж краще використовувати.

Рабепразол і Паріет: що вибрати?

Структурний аналог Париета з аналогічним чинним речовиною - таблетки Рабепразол менш відомі, але мають ті ж свідчення. Вартість курсового лікування рабепразол набагато нижче, проте відгуки відрізняються в гіршу сторону. І, навпаки, є люди, яким абсолютно не допомагає Паріет, але Рабепразол працює набагато краще.

До складу Париета входять додаткові речовини, на які у людини може бути алергія. Це потрібно враховувати при виборі ліків.

Обгрунтованість лікування першим або другим препаратом залежить від вираженості побічних дій і можливих протипоказань. В інструкції обох препаратів можливі побічні ефекти і протипоказання ідентичні.

Рабепразол

Що краще: Нольпаза або Паріет?

Препарати мають однакові показання до застосування, але їх склад помітно різниться:

 • Пантопразол натрия – главный действующий компонент Нольпазы;
 • Нольпаза може використовуватися під час вагітності та годування груддю, у Париета є чітке протипоказання з цього приводу;
 • Загальний перелік протипоказань у Нольпаза більше.

Будь-яка форма випуску Нольпаза вимагає рецепта лікаря при покупці в апте ке.

Нольпаза или Париет

Що вибрати: Омепразол або Паріет?

До складу Омепразолу входить речовина з аналогічною назвою, і його виробництво обходиться дешевше, ніж робота з рабепразол. Ключові відмінності препаратів:

 • Омепразол активується тільки після потрапляння в кисле середовище секреторних канальців шлунка;
 • Рабепразол відразу ж надходить в кров, тому активність його проявляється швидше;
 • механіка метаболізму в печінці у Омепразолу виражена сильніше, звідси - часте проявлення побічних ефектів на відміну від Париета;
 • Приймати Омепразол потрібно у встановлений час, Паріет ж засвоюється незалежно від таких факторів;
 • секреція соляної кислоти в шлунку після скасування Париета фіксується в середньому н 6 добу, а після омепразолу - протягом 3-4 днів;
 • Для покупки Омепразолу потрібен рецепт лікаря.
Читайте також: & nbsp; Механізм дії препарату Разо при лікуванні гастриту

Призначення того чи іншого препарату залежить від індивідуального курсу лікування. Однак відгуки на застосування омепразолу сходяться з думкою лікарів: при лікуванні супутніх хвороб і застосуванні інших ліків краще приймати Паріет, так як рабепразол менше впливає на засвоюваність інших медикаментів.

Діюча речовина Париета викликає значно менше побічних ефектів. Але вартість препарату може бути вище в 4-6 разів.

Омепразол или Париет

Зульбекс або Паріет?

Препарат Зульбекс не можна назвати дешевим аналогом Париета, проте він повністю повторює склад японського кошти. І випускається в таких же дозах - по 10 і 20 мг. Застосовувати Зульбекс не можна в дитячому віці, в іншому протипоказання у ліків схожі. У ліки є додаткові побічні ефекти серйозного характеру:

 1. Проблеми із зором;
 2. Периферичні набряки;
 3. Інфекційні ураження;
 4. Гріпподобний синдром, астенія;
 5. Підвищена збудливість;
 6. Безсоння і депресія.

За списком побічних компонентів, збільшеному переліку протипоказань і в деяких випадках більш високою ціною можна зробити висновок, що Зульбекс чи не краще Париета. Однак індивідуальні реакції організму можуть значно відрізнятися.

Зульбекс

Хайрабезол або Паріет: що краще?

Хайрабезол, як і Паріет, призначають для лікування виразки, застосовують при загостренні гастриту. До складу входить ту саму діючу речовину - рабепразол в ідентичних дозах по 10 або 20 мг. Препарат можна назвати практично 100% аналогом. Протипоказання і побічні ефекти у обох ліків приблизно однакові.

Вагоме відміну Хайрабезола - вартість за упаковку таблеток. За 30 штук потрібно заплатити не більше 800 рублів, тоді як Паріет обійдеться значно дорожче. При цьому відгуки у препарату зустрічаються в основному позитивні, серед побічних ефектів відзначають схожість з Парієтом.

Хайрабезол

Разо або Паріет: що краще для лікування гастриту

Препарати відносяться до однієї фармакологічної групи з ідентичним складом , тільки до складу Разо входять додаткові речовини. Вартість таблеток починається від 300 рублів. Випускається в дозуванні по 10 і 20 мг діючої речовини.

Купити Паріет в аптеці можна за рецептом лікаря (в обов'язковому порядку для дозування 20 мг).

Відгуки пацієнтів, які використовували Разо для лікування симптомів гастриту, в цілому позитивні. У певної групи відзначається поява побічних ефектів, які зникають при зміні препарату, - діарея, головний біль і нудота.

Але у осіб, що використовують Паріет, подібні побічні ефекти розвиваються не рідше. Висновок: спробувати Разо для лікування гастриту можна, якщо Паріет не підходить за вартістю або викликає неприємні відчуття.

Разо

Паріет або контролок від гастриту? | || 334

Контролок категорически нельзя использовать до 18 лет, а его главное действующее вещество – пантопразол. Отзывы часто говорят о том, что Контролок хорошо помогает от изжоги, вызванной гастритом и другими болезнями ЖКТ.

Однак спектр його призначення практично такий же, як у Париета. Багато пацієнтів використовують його замість дорогого препарату, адже ефективність і частота появи побічних ефектів у Контролоку практично така ж, як у японського ліки.

Контролок

Відгуки на лікування гастриту Парієтом

Тетяна, 43 роки | || 343

На ФГДС 2 года назад нашли дуоденит и гастрит, лечилась разными средствами, в том числе простым Рабепразолом. Потом назначили Париет в дозировке по 20 мг, и вот он мне помог гораздо лучше. Подействовал буквально с первого дня. Спас меня от ужасной боли. Пропивала 2 недели. Сейчас пью по 10 мг, когда происходит обострение. Цена кусается, но однозначно того стоит.

Марія, 36 років

У мене ерозивний гастрит, а Парієтом я лікуюся вже близько року. Перший курс у мене тривав півроку з невеликими перервами, на що я витратила майже 21 000 рублів. Хочу відзначити, що до цього ніякі таблетки не допомагали, а грошей було витрачено набагато більше. Після Париета ФГДС показало значні поліпшення. При цьому побічних ефектів від дозування 20 мг у мене майже не було.

Євген, 44 роки

Мені препарат не допоміг нормально. Так, від печії при гастриті позбавляє, але не більше того. Думаю, можна і дешевше приймати що-небудь. Ефекту від лікування достатнього не було. Тільки тимчасове все. Може бути, при підвищеній кислотності він здатний працювати добре, але не при діагностованому гастриті і тим більше виразці.

Інна, 56 років

Приймають Паріет по 10 мг, лікар попереджав, що лікування не буде. Але симптоми добре прибирає! А курсове лікування проходжу простим рабепразолу. Мені в цілому подобається ефект. Головне - недорого. А банальне запаморочення і потерпіти можна. Хоча доктор каже, що в довгостроковій перспективі краще не ризикувати і перейти на лікування 20 мг Париета, так як у нього менше наслідків буде.

Посилання на основну публікацію