Препарат Плантаглюцид - рослинний засіб для лікування патологій шлунково-кишкового тракту

Плантаглюцид - препарат на рослинній основі, широко використовуваний в різноманітних схемах терапевтичного воздействи на пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Ліки специфічним чином впливає на гладкі м'язи шлунка і кишкового відділу. За рахунок розслаблення тканин відбувається стабілізація базових фізіологічних процесів.

Опис

Плантаглюцид складається з водного екстракту подорожника, цілого ряду полісахаридів, органічних уронових кислот та інших цінних компонентів. Лекарство представлено в оригинальной фармакологической форме – в виде гранул, состоящих их сахара и лечебных компонентов.

Основні фармакологічні якості препарату:

 1. Антисептичний;
 2. Протизапальна; | || 65
 3. Спазмолитическое;
 4. Обволікаючу;
 5. Відхаркувальна;
 6. егенераціонное;
 7. Стимуляції секреції жовчі.

Плантаглюцид при гастрите

Важливі характеристики

Плантаглюцид, відповідно до інструкції по застосування, може використовувати, як базовий препарат для лікування різних захворювань, в силу широкого спектра лікувальних ефектів. Комбінація полісахаридів, пектинів дубильних речовин і саліцилової кислоти забезпечують швидкий і досить відчутний протизапальний ефект. За рахунок нормалізації процесів на клітинному рівні прискорюються регенераційні процеси.

Полісахаридні компоненти прискорюють синтез інтерферону. Цинк і ряд флавоноїдів нормалізують фагоцитоз. Ферменти і вітаміни покращують трофіку на периферії, сприяють стабілізації метаболічного статусу.

Цінні компоненти, що знаходяться в екстракті подорожника, дозволяють попередити кисневе голодування тканин. Підсилюють і без того виражений антигіпоксичний ефект симбіоз лимонної, феруловой, кавової, кумаровой кислот і флавоноїдів за типом кверцетину і апигенина.

Крім цього, сам екстракт подорожника відрізняється наступними терапевтичними властивостями:

 • Регулює травні процеси;
 • Підвищує апетит;
 • Знижує тонус гладких м'язів, що формують стінки шлунка;
 • Усуває гіпертонус кишечнику;
 • Знімає запальні реакції;
 • Прискорює загоєння пошкоджених структур травного каналу;
 • форсує процес вироблення шлункового соку;
 • Коригує і покращує якість шлункового соку.

Плантаглюцид характеристики

 

Читайте також: & nbsp; Ключові аспекти лікування антацидним препаратом Алюмаг

Основні показання до застосування препарату

Відгуки про препарат Плантаглюцид позитивні. Про вираженому терапевтичному ефекті згадують пацієнти з різними формами і типами патологій шлунково-кишкового тракту.

Основні показання до застосування лікарського препарату:

 1. Гострий гастрит;
 2. Хронічний гастрит;
 3. Виразкові процеси шлунка;
 4. Виразка 12-палої кишки;
 5. Патологи, супроводжуються різким зниженням секреціонних властивостей травної системи;
 6. Ентероколіти різного генезу;
 7. Ферментопатії;
 8. Дисбактеріоз.

Плантаглюцид використовують не тільки при гастриті і для ре шення інших терапевтичних завдань в гастроентерологічної практиці. Він допомагає впоратися з такими тяжкими недугами: бронхіти, пневмонії, фарингіти, ларингіти, тонзиліти, фарінголарінгіти.

Дерматиты
Для зовнішнього застосування препарат використовують з метою позбутися від дерматитів різного генезу, залікувати рани, прискорити процеси загоєння трофічних виразок, фурункулів , абсцесів, флегмон і ділянок з опіками.

Протипоказання

Незважаючи на свої видатні лікувальні властивості Плантаглюцид має і особливі протипоказання кпрімененію. Лікарський препарат не рекомендовано приймати пацієнтам, у яких підвищена ферментативна активність, травні залози секретують в аномальному швидкому режимі або ж відзначена чутливість до компонентів препарату.

Сахарный диабет
Також препарат не варто призначати пацієнтам з цукровим діабетом будь-якого типу. Драже містять дуже багато цукру, що є неприпустимим для пацієнтів з подібним захворюванням.

Як правильно приймати препарат

Гранули подрібнюють, розчиняють у воді безпосередньо перед вживанням. Ліки приймають за 20 - 30 хвилин до основного прийому їжі.

Дозування для дорослих: 0,5 -1 гранула на 50 - 70 мл води. Дозування для дітей: рівно наполовину менше дорослої «порції». Середня тривалість терапії - близько 3-х тижнів.

Побічні ефекти

Препарат на рослинній основі добре переноситься пацієнтами з різними патологіями травного тракту всіх вікових груп. У виняткових випадках можуть виникати такі небажані реакції:

 • Печія;
 • Біль в епігастральній ділянці;
 • Риніт;
 • Кашель; || | 163
 • Крапивница;
 • Набряклість дермального полотна.

При передозуванні є небезпека виникнення відразу декількох видів побічних ефектів. При цьому з'являються вони, як правило, в спрощеній формі.

У цьому випадку необхідно негайно промити шлунок і викликати швидку помощ
ь.

Чим замінити Плантаглюцид

Аналогів Плантаглюцид немає. По суті, це унікальний препарат, який комплексно впливає на організм і здатний усунути відразу кілька глобальних проблем. До того ж, ціна на Плантаглюцид відносно невисока і придбати цей препарат зможе кожен.

Читайте також: & nbsp; Як БАД Нормоспектрум допомагає при гастриті

Якщо все виникає гостра необхідність замінити рослинні ліки на препарати з аналогічною дією на організм, терапевти і гастроентерологи віддають перевагу наступним препаратів:

 1. Язбин;
 2. Плантацід;
 3. Фітулвент;
 4. Омез;
 5. Альтан;
 6. ГАСТРОФІТ; || | 194
 7. Облепиховое масло.

Самостійно змінювати один фармакологічний продукт на інший категорично заборонено. Рішення про заміну препарат може приймати тільки лікуючий лікар.

Відгуки

Артем, 39 років

Я молодий чоловік і на здоров'я не скаржуся. Єдина проблема, досить пікантна і незручна для мене - це метеоризм. Працюю постійно з людьми, тому проблема для мене була справді глобальною. Звернувся до лікаря і дізнався, що у мене гастрит зі зниженою кислотністю. Симптоми були, але я їм не зраджував значення. Пропив курс препарату Плантаглюцид. Відразу ж покращився апетит, зник метеоризм. Зараз скарг немає взагалі ніяких.

Алена, 26 років

Вболіваю гастритом з 15-ти років, коли почала експериментувати з дієтами. Ось тільки недавно знайшла препарат, який дозволяє швидко і без побічних ефектів вирішити мої проблеми зі здоров'ям - це Плантаглюцид. Я навіть не думала, що настільки дешевий продукт «на травах» здатний усунути такий застарілий гастрит і запущену виразку, як у мене. Рекомендую всім.

Посилання на основну публікацію