Пробиотик Пробифор при лікуванні гастриту

Робота шлунково-кишкового тракту залежить від безлічі факторів. Неправильне харчування, стреси, зараження бактеріями Helicobacter pylori, алкоголь і куріння, а також часте вживання лікарських препаратів - все це веде до розвитку однієї з найпоширеніших хвороб - гастриту.

При виникненні симптомів цього захворювання, а саме, блювота, пронос, болі в області шлунка, тяжкість після прийому їжі, відрижка, необхідно здатися гастроентеролога і пройти обстеження. Фармакотерапію при лікуванні гастриту визначає лікар.Пробифор

Призначаються препарати різної спрямованості, комплексна терапія включає в себе також прийом пробіотика пробифор.

Пробифор, склад

імунобіологічних препаратів Пробифор, що містить біфідобактерії біфідум, має імуномодулюючу та протидіарейні дію.

Ліки випускається в капсулированной вигляді, двоколірних біло-жовтих желатинових капсулах, і в пакетованому. У них міститься сіруватий порошок з чорними вкрапленнями частинок вугілля.

Суміш відрізняється легким кисломолочним запахом.

Кількість капсул в пластиковій банці 6, 10, 18 і 30 штук. Пробифор в металополімерних пакетиках, в пачці міститься 6, 10 і 30 штук.

В одній капсулі / пакетику 500 млн. КУО активного біоречовини (колонієутворюючих одиниць), а також активоване вугілля і лактоза.Активированный уголь

Пробифор, действие лекарства

Препарат відрізняється протидіарейні дією за рахунок підвищеної концентрації сорбенту, активованого вугілля, а також протиінфекційним. Пробиотик сприяє правильному поєднанню різних мікроорганізмів, відновленню слизової, а також стійкості організму до інфекцій.

Прийом пробифор веде до якнайшвидшого заселення кишечника біфідобактеріями, відновлюється мікрофлора, яка є біосорбентом. Bifidobacterium bifidum сприяють активізації пристінкового травлення, покращує синтез мікроелементів.Восстановление микрофлоры

При яких захворюваннях призначається Пробифор

Пробиотик Пробифор призначається при:

 • Діареї;
 • Харчових інтоксикаціях;
 • Кишкових інфекціях, викликаних бактеріями та вірусами (ентеробактерії, ротавірусна інфекції, сальмонельозу та ін.);
 • дисбактеріоз, що виникають після прийняття антибіотиків, а також після променевої терапії.
Пробифор призначається новонародженим, включаючи недоношених дітей , для кращої адаптації. Його рекомендують приймати вагітним перед кесаревим розтином, а також в післяпологовий дні.

У поєднанні з іншими ліками пробиотик призначається при лікуванні хронічних інфекційних хворобах шлунково-кишкового тракту, при вираженому иммунодефицитном стані, гнійно-септичних хворобах, а також при шкірних проблемах (екземі, дерматитах, стрептодерміческіх проявах).

у комплексній терапії Пробифор призначають при кишкових порушеннях, в період ГРВІ, при грипі. Пробіотик застосовують, як профілактичний засіб в післяопераційних період, а також при лікуванні онкології.

Протипоказаний пробиотик при індивідуальній непереносимості, вродженої недостатності лактози і її поганому всмоктуванні. Дітям до 5 - 7 років призначають тільки в пакетованому формі.Дети до 5 – 7 лет

Пробифор, рекомендації щодо застосування, дозування

Приймається препарат одночасно з їжею. Дітям виписують Пробифор в порошку, дорослим - капсульований. Вміст пакетика змішують з будь-якими кисломолочними продуктами або водою, для немовлят - з грудним молоком. 1 пакетик на 40 - 50 мг рідини.

Читайте також: & nbsp; Надійний захисник слизової шлунка Де-нол

Чекати повного розчинення суміші не треба, розведений пробиотик випивається з частинками активованого вугілля.

при отруєннях, ГКІ, діареї:

 1. Дорослим і дітям з 5 - 7 років по 2 - 3 капсули або пакетика 2 рази, при сильній токсикоінфекції пробиотик приймається кожні 2 - 2 , 5 год (до 3-х разів на добу);
 2. Грудничкам до 6 місяців - по 1 пакетику 2 рази;
 3. Дітям з півроку - по 1 пакетику 3 - 4 рази;
 4. Якщо у дорослих діарея припинилася на перших стадіях харчової токсикоінфекції, приймати препарат слід в дозуванні 2/3 капсули 2 рази на добу з інтервалом 60 хвилин. У деяких випадках разова доза може збільшена до 6 капсул.Принимать препарат следует в дозировке 2/3 капсулы

При панкреатитах та інших патологіях ШКТ: дітям від 5 років і дорослим - одноразово 3 пакетика (капсули) під час вечері або по 2 капсули двічі на день. | || 128

При сильных патологиях: детям 1 – 5 лет по 6 пакетиков, взрослым также по 6 капсул в сутки. Курс лечения может составлять 1 месяц.

При ГРВІ, грипі Пробифор призначають з перших днів лікування: дітям до 5 років - 1 пакетик 3 рази, дітям старшого віку, дорослим - 1 капсула 3 рази. Препарат приймається лише 2 дні.

Перед і після операцій, вагітним жінкам готуються до кесаревого розтину, пробіотик призначають: дорослим і дітям перед оперативним втручанням - 1 капсула / пакетик 3 рази протягом 3 днів. У післяопераційний період після лікування антибіотиками і хіміопрепаратами біфідобактерії приймаються до 7 днів також по 1 капсулі / пакетику 3 рази.Беременным женщинам готовящимся к кесареву сечению

При дисбактеріозах, кишкових інфекціях, імунодефіциті, захворюваннях шкіри: новонародженим - 1 - 2 рази по 1 порошку, дітям з 3 до 7 років - по 1 порошку 3 рази, дітям старшого 7 років і дорослим - до 2 - 3 капсул / пакетиків двічі в день. Тривалість прийому пробіотика - 7 - 1 днів.

Тривалість лікування розраховується лікарем. При кишкових інфекціях курс становить від 3 - 5 днів. При хронічних патологіях ШКТ тривалість лікування становить від 5 - 15 днів і до одного місяця.

При підготовці до операцій пробиотик приймається 2 - 3 дні, а також в період після операцій - 7 - 10 днів.

Передозування та побічні дії

Передозування пробіотика неможлива, так як біфідобактерії не володіють здатністю накопичуватися. Побічних ефектів при прийомі біфідобактерій не виявлено.

Пробифор в поєднанні з іншими ліками

При спільному прийомі пробифор з антибіотиками дію пробіотика сильно послаблюється. Біфідобактерії посилюють дію вітамін, особливо групи B, тому фармпрепарат часто нрекомендуют в загальній терапії з вітамінами.Пробифор в сочетании с другими лекарствами

Як зберігати

В анотації препарату вказано, що пробіотик Пробифор необхідно зберігати при температурі до +10 градусів. Нижня температурна межа не лімітується.

Пробифор при гастриті, викликаному хелікобактер

Виникнення гастриту найбільш часто викликано специфічними мікроорганізмами, званими хелікобактер (Helicobacter pilori). Вилікувати захворювання без використання сильнодіючих протибактерійних препаратів, антибіотиків спрямованої дії, неможливо.

Навіть найсильніша антибактеріальна терапія не здатна знищити повністю хелікобактер. Але така терапія негативно впливає на мікрофлору кишечника і слизову, призводить до дисбактеріозу. Тому фармакотерапія при захворюваннях, пов'язаних з Helicobacter pilori повинна включати призначення пробіотиків.

Читайте також: & nbsp; Як БАД Нормоспектрум допомагає при гастриті

Який вплив надають пробіотики при лікуванні гастриту:

 1. Бифидобактерии, назначаемые в схемах лечения, способствуют эрадикации (уничтожению) Helicobacter pilori;
 2. Прибуток, в тому числі препарат Пробифор, попереджає виникнення дисбактеріозу слизової.Пробиотик

Доповнимо, що будь-яке лікування, при якому ліки (антибіотики, аспірин та інші препарати) приймаються всередину, зачіпає стінки шлунка.

Такі хвороби, як захворювання нирок, жовчного міхура, ЛОР захворювання, інфекції порожнини рота, призводять до розвитку гастриту. Тому лікарі одночасно з іншими ліками призначають пробіотики.

Пробифор, аналоги

В аптечній мережі можна придбати аналоги пробифор:

 • Бифидумбактерин у флаконах, капсулах, свічках, пакетиках ;
 • Біфінорм, що випускається в капсулах, пакетиках, флаконах;
 • Лактофильтрум Лактофільтрум в таблетованій вигляді;
 • Бифиформ в капсулах і флаконах;
 • БіфоВір (порошок);
 • БАД Лайфпак у вигляді капсул і таблеток;
 • Пробіотікс в капсулах;
 • Ліобіфідум в капсулах і флаконах.

Пробифор, цена

В аптечній мережі препарат Пробифор реаліз затишок:

 1. В капсулах по 10 шт. за ціною 678 - 778 руб., 18 капсул коштує 1260 - +1344 руб.;
 2. В пакетованому вигляді 6 порошків - 421 руб., 10 порошків - 644 - 681 руб. і 30 пакетиків - 1944 руб.

Пробифор, відгуки

Катерина, 32 роки. Біфідобактерії давали моїй дитині в дитячій інфекційній лікарні, коли потрапили туди з ротавірусної інфекцією. У малюка, йому 3 роки, була сильна блювота, рідкий і частий стілець і дуже висока температура. Купували пакетики пробифор, розводили вміст водичкою і давали кожні 3 години. Температуру збили майже відразу, стілець нормалізувався через дня 2. Пробифор - якісний і ефективний, і імунітет підтримує, і з інтоксикацією справляється. Його навіть немовлятам дають.
Ольга, 49 років. У мене дуже слабкий кишечник, якщо що, відразу крутить в животі і з'являється діарея. Раніше відразу пила левоміцетин, більше нічого не допомагало. Зараз рятуюся виключно біфідобактеріями. Купую пробифор в капсулах, він у мене, як чергове засіб, завжди в холодильнику на поличці. Як тільки пронос, відразу п'ю по 2 капсули. Хочу зазначити, що, коли я перейшла на біфідобактерії, діарея мене стала турбувати значно рідше.

Пробифор, відгуки лікарів

Гастроентеролог-дієтолог. Пробифор з точки зору гастроентерології краще за інших препаратів допомагає відновити флору кишечника, він сприяє нормалізації роботи всього шлунково-кишкового тракту. При прийомі пробифор усуваються неприємні симптоми, поліпшується всмоктування прийнятих вітамінних препаратів.
Гастроентеролог. Антибіотики з організму виводяться через один-два тижні після закінчення курсу лікування. На першому місці при лікуванні будь-яких патологій є відновлення доброго самопочуття. Але щоб знизити токсичний вплив антибіотиків на організм, ми призначаємо пацієнтам після прийому антибактеріальних препаратів пробиотик Пробифор. Приймати його слід через 1,5 - 2 години після прийому антибіотика по 1 капсулі. По закінченню антибактеріальної терапії пробиотик бажано приймати ще 7 днів, це гарантія того, що негативний вплив антибіотиків буде зведено «нанівець».
Посилання на основну публікацію