Медикаментозний препарат Трімспа для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

З захворюваннями шлунково-кишкового тракту може зіткнутися кожна людина, незалежно від віку. Трімспа допоможе позбутися від гастритів, непрохідності кишечника, а також нормалізувати функцію шлунково-кишкового тракту, запобігаючи тим самим розвиток серйозних недуг. Давайте детальніше розберемося, що це за препарат, коли його застосовують і які існують аналоги в продажу?

Опис препарату Трімспа

Тримспа
Трімспа - це медикаментозний препарат, який має протизапальну та спазмолітичну впливом. || | 52

Данное средство часто применяется в постоперационный период, что помогает максимально быстро восстановить работоспособность желудка и органов ЖКТ, и нормализовать их функцию. Распространяется препарат в виде таблеток (пилюль).

В одній одиниці ліки містяться такі компоненти:

 • Тримебутин малеат (100-200 мг в залежності від типу);
 • Диоксид кремния;
 • Тальк;
 • Крохмаль кукурудзяний;
 • Лактоза;
 • Стеарат магнію.
Варто відзначити, що склад кошти Трімспа може відрізнятися в залежності від виробника препарату, тому вживання повинно бути схвалено вашим лікуючим лікарем.

Трімспа 200 при гастриті

Трімспа активно застосовуєтьсяТримспа 200 для ліку ия гастриту. Препарат знімає запалення зі слизових оболонок шлунка, усуває спазми і нормалізує процес травлення. Засіб також підсилює перільстатіку кишечника і сприяє швидкому випорожненню головного травного органу. Препарат також швидко проникає в організм і всмоктується всередину, що робить його вплив максимально дбайливим.

Не рекомендується застосовувати Трімспа 200 для лікування гастриту у вагітних і дітей, віком до 12 років. В ці періоди в людському організмі відбуваються глобальні зміни і перебудови, в результаті яких висока ймовірність виникнення побічних симптомів і знижується чутливість до компонентів препарату.

Показання і протипоказання Трімспа 200

Засіб Трімспа застосовується для лікування захворювань Ж КТ, які супроводжуються больовими відчуттями в області живота, метеоризмом, діареєю і запорами. Також до переліку входять:

 1. Паралітичний ілеус;
 2. СРК (синдром подразненого кишечника);
 3. Езофагіт;
 4. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
 5. коматозному стані ;
 6. Захворюваннях дванадцятипалої кишки;
 7. Підвищеною дратівливості кишкового тракту.

Засіб допоможе впоратися з такими симптомами:

 • Локальні болі у верхній частині живота;
 • Кольки, нудота і блювота;
 • Диспепсія;
 • Запор;
 • Діарея;
 • Непрохідність кишечника в післяопераційний період.

Трімспа широко застосовуєтьсяТримспа широко применяется в медичній практиці, як профілактичний засіб, а також препарату першої допомоги при неясній симптоматиці, що розширює область його використання.

Застосування засобу для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту протипоказано:

 1. Дітям, вік яких не досяг 12 років;
 2. Беременны (в 1 триместре);
 3. Годують грудьми;
 4. При виникненні побічних ефектів на препарат або окремі його компоненти;
 5. У разі прояву алергічних реакцій.

Лікуючий лікар може скасувати прийом препарату, якщо він не робить належного позитивного впливу або в процесі лікування спостерігається негативна реакція організму.

Так як засіб метаболізується в печінці і виводиться за допомогою сечостатевої системи, його застосування протипоказано при нирковій та печінковій недостатності, цирозі та інших за олеваніях, що порушують нормальну працездатність даних органів.

Читайте також: & nbsp; Гастроцепін - ефективний препарат для лікування і профілактики виразкової хвороби шлунка

Можливі побічні ефекти і передозування

 

Заболеваний ЖКТ

Засіб для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту Трімспа може привести до ряду побічних симптомів, серед яких варто відзначити:

 • Діарею, сухість у роті, запор, посилення больового синдрому з боку спини і живота;
 • Швидку стомлюваність, запаморочення, відчуття жару і холоду; || | 173
 • Аллергические и неврологические реакциях (зуд и покраснения кожи, повышенная тревожность);
 • Збільшення грудей, що супроводжується болями;
 • Затримку сечі;
 • Збої менструального пери да.

У разі прояву одного або декількох симптомів обов'язково необхідно звернення до лікаря, який, в разі потреби, повинен провести відповідні аналізи, відкоригувати дозування або змінити препарат на аналогічний.

Офіційних випадків | || 184 Передозировки препаратом Тримспа передозировки препаратом Тримспа до нынешнего времени не было задокументированно, но специалисты не отрицают возможность их возникновения. Средство необходимо принимать строго по инструкции и рекомендациям лечащего врача. В случае превышения дозировки также необходимо в срочном порядке промыть желудок.

Трімспа 200 не рекомендується приймати під час вагітності, так як препарат може негативно вплинути на розвиток плода. Пити таблетки допускається тільки під пильним наглядом лікаря, з регулярними відвідинами кілька разів на тиждень.

Трімспа: інструкція із застосування і аналоги

Засіб Трімспа надає найбільш позитивний ефект в рамках комплексної терапії, застосовуваної при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Добова норма ліки дорівнює 600 мг (3 таблетки, дозуванням 200 мг).

Дітям до 12 років рекомендується приймати засіб тільки під суворим наглядом лікаря, а добова норма становить не більше 300 мг. У більшості випадків препарат для лікування дітей не використовується, але може застосовуватися виходячи з особливостей організму хворого.

Зберігання Трімспа 200 проводиться в кімнатних умовах при температурі 20-30 градусів Цельсія. Місце для зберігання повинно бути захищене від прямих сонячних променів, дітей та домашніх тварин, в іншому випадку виникає висока ймовірність отруєнь та інших неприємних наслідків. Період зберігання при дотриманні всіх умов становить не більше 24 місяців (2 роки). Забороняється приймати таблетки, які змінили свій колір, а також мають неприємний, різкий запах.

Читайте також: & nbsp; Препарат Спазмомен - помічник при лікуванні гастриту
Хранение Тримспа 200
Даний препарат може чинити негативний вплив на показники уваги і викликає сонливість. Після застосування утримайтеся від водіння і інших видів діяльності, які можуть тим чи іншим способом поставити під життя людей небезпеці.

Розрахунок дози для літніх людей проводиться в окремому порядку, відштовхуючись від індивідуальних показників хворого. Также категорически запрещается использовать лекарственный препарат вместе с алкогольными напитками. В период лечения заболеваний ЖКТ стоит воздержаться от вредных привычек. Допускается прием лекарства при незначительных нарушениях функции почек или печени, но только под пристальным наблюдением лечащего врача.

При відсутності засобу Трімспа в аптеках хворі можуть придбати аналогічні препарати:

 1. Трібудат - поширюється у вигляді суспензії таблеток, перші мають знижений вміст основної активної речовини і застосовується для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в ранньому дитячому віці, а таблетки є повним аналогом Трімспи;
 2. Маверін;
 3. Нуплатон;
 4. Метеоспазімл;
 5. Спазмомен;
 6. Ді Флатов;
 7. Трібукс.

Принцип дії всіх зазначених препаратів схожий, але перед їх застосуванням хворому потрібно в обов'язковому порядку отримати консультацію у лікаря. Самостійний підбір препаратів може привести до самих непередбачуваних ускладнень.

Трімспа є ефективним засобом для лікування цілого ряду захворювань шлунково-кишкового тракту, в тому числі і гастриту. Препарат має дбайливе вплив як на шлунок, так і на стінки кишечника, знімаючи роздратування, здуття, попутно полегшуючи процеси травлення.

Засіб не рекомендуєтьсяДети до 12 лет приймати дітям до 12 років, вагітним і годуючим , але бувають і виключення, в рамках яких прийом повинен здійснюватися під суворим наглядом лікаря. Хоча виробники і рекомендують приймати не більше 3 таблеток на добу, доза може коригуватися в залежності від індивідуальних особливостей хворого.

Відгуки про засіб Трімспа

Олена, 42 роки. Тримаю Трімспа в домашній аптечці як засіб першої допомоги. Препарат відмінно справляється зі здуттям і болями в животі, які періодично виникають у мене після прийому гострої або жирної їжі. Попутно мені лікар призначив Новопассит, щоб ефект був максимально позитивним.
Олексій, 31 рік. Кілька років регулярно відвідую спортзал і попутно вживаю різні харчові добавки. Перехід здійснював різко і, мабуть, це все викликало збої в роботі шлунка. Гастроентеролог після огляду призначив мені препарат Трімспа. Хоч я і не прихильник медикаментозної терапії, але засіб дійсно допомогло позбутися від болю після їжі.
Валентина, 50 років. Вперше мені прописав Трімспа мій лікуючий лікар, але через кілька років я вже перестала звертатися до нього і купую препарат самостійно. Раніше обмежувалася знеболювальними, але вони тільки усували симптому, а з даним засобом стала відчувати себе набагато краще.
Посилання на основну публікацію